Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért kell kínozni, és rettegé...

Miért kell kínozni, és rettegésben tartani a lovat? (videó)

Figyelt kérdés

Én nem értek a lovakhoz, de azt látom, hogy a ló nem játékból menne távol.

És a hülye kiscsaj, még megy felé!

Normális?


http://www.youtube.com/watch?v=JykEBgc6N8I



2013. dec. 28. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mi is szoktuk hajtani a lovakat a karámban és nincs ebben semmi rossz. Állatkínzás akkor lenne, ha bántaná azt az állatot, ha indok nélkül verné.

A videóban látható ló csak leleményes volt és úgy gondolta, hogy ő inkább bemegy a helyére.

2013. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom,egyeseknek már az is kínzás ha ránézel a lóra,


Ha értenél a lovakhoz,nem kéne senkit lehülyézni,mivel semmi olyan nem történik,amiért megszólható lenne a lány. Tele a ló agya,leakarja mozgatni a karámba,de a ló kicsit túlpörög és átmegy mindenen,de nem azért mert rettegésben volt vagy kínozták. A "hülye" kiscsaj meg bátorkodott utána eredni,hogy minél előbb megfogja. Fú de nagyon meglett ez a ló kínozva !

2013. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

csóró csajnak a feje XD

így már én is jártam a 140-es karámból meglépett a lovam pedig előtte egy rúdban felbukott....

Itt nincs semmi állat kínzás csak egy leleményes ló és a meglepődött leányzó :)

2013. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Előfordul az ilyesmi, semmi rosszat nem tett a lány. Láttam én már lovat kiugrani a boxából (felszakadt a hasa, de egy sérvvel és sok állatorvosi számlával túlélte - egyébként új ló volt), volt hogy full vágtából célirányosan ment neki a kapunak (ekkor derült ki hogy félszemére rosszul lát - szintén egy új lóval történt). Sőt olyan is volt hogy lovassal a hátán megugrott és ráesett a működő villanypásztorra.

A lovak 400-500 kilós menekülő állatok, tele erővel és energiával. Ha az ember nem tud megfelelően bánni vele (ami azt jelenti hogy néha fel kell pofozni, sőt a pálcát is tudni kell használni), akkor ló könnyen ön- és közveszélyessé válik, sőt néha elkerülhetetlenek az ilyen helyzetek (mint a videóban is).

Szóval a lány nem csinált semmi rosszat, jobb is hogy utánament mielőtt a ló még nagyobb kárt tesz magában vagy másban.

2013. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

há! :D

ez jó! :) rettegésben... milyen jót nevettem ezen! ilyen már velem is megtörtént, van ez így!

2014. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!