Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek lóról és...

Mi a véleményetek lóról és lovasról a videó alapján?


2013. dec. 9. 14:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szép a lány, és szép a ló is.
2013. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát én annyira nem mondanám hogy szépek. Jól teljesítenek ugyan de nem valami sok energiát fektetnek ebbe a sportba.
2013. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Majd ha te lovagolsz igy kedves második akkor járjon a szád :) Ügyes lovas, többnyire jók a távolságok is.
2013. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaz, én nem vagyok egy nagy szakértő és bár jól mutatnak együtt, de nekem túlságosan merevnek tűnik a lány karja. Nem igazán követi a ló mozgását, néha néha beleránt szegény állat szájába és sokszor lehet megfigyelni, hogy felkapkodja a fejét(mmint a ló), valószínűleg neki is elég kényelmetlen.
2013. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugrásnál ez több mint normális...
2013. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jajj humorherold...pontosan tudod, hogy nem az ugrások előtt történő fej felkapásról beszélek...

És nem is csak kapkodja a fejét, hanem a végén egy olyan epilepsziához hasonlító fejrázást ad elő szerencsétlen ló, hogy még nézni is rossz.

Tehát egyértelmű, hogy nem kezeli valami jól a szárat a lovas.

2013. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:D Nézd meg azt a videot rendesen te szakértő.. a lovas szinte meglöttyenő száron veregeti a ló nyakát és a ló boldog és azért csinálja, konkrétan hozzá se ér a lány a szárhoz amikor a ló megrázza a fejét...


Nagyon bírom az ilyen hozzá nem értő, kezdő emberket akik csak oltják a másikat, úgy hogy semmit se értenek a lovagláshoz, főleg nincs egy ilyen szintű versenymúltja mint a lánynak a videóban. Fogalmam sincs hogy ki ő,de a videóban egy példás lovaglás látható, egy tatis minősítő versenyen, ráadásul nem kis pályán. Ha valaki ennél komolyabb szinten versenyzik, utána mondjon rá bármit...

2013. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
El kell jutni A-2-ig, aztán lehet kritizálni! Bár ezen a videón nem nagyon van kritizálni való.
2013. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerem a lányt és a lovait is, a lovardánkban is szoktak edzeni. Nagyon ügyesek, jók a távolságok, és szép a stílusuk is. A kritizálásról annyit: tényleg belöttyent száron megpaskolja a lovat, Ati meg boldog, ezért rázza a fejét ;)
2013. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A ló helyében én is boldog lennék. D
2013. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!