Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles bértartók nektek milyen...

Feles bértartók nektek milyen jó és rossz élményetek volt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta hogy én is feles bértartós leszek de kíváncsi vagyok másoknak a véleményére és élményeire ! Hogy megéri-e a feles tartás !?!

2014. jan. 1. 23:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem.. mindenkinek nagyon köszönöm a tanácsokat sokat segítettek ez ügyben :)
2014. jan. 2. 16:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

én kiadtam már így a lovam ( kényszerből, máshogy nem tarthattuk meg a lovat ). az volt az egyetlen bajom, h sajnos csak mindketten hétvégén tudtunk menni, így csak akkor ment a ló :-/


ha dabas-örkény környékén laksz akkor én keresnék feles-társat! ( a régi nem tudott tovább jönni ) ;)

[link]

2014. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia nagyon köszönöm az ajánlatot de sajna Budapesten lakok így nem annyira megoldható :// de még1 köszönöm :)
2014. jan. 3. 15:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem jártam jól.

Felajánlottam 2 lánynak,hogy lovagolja mert én abban az időben nemigen értem rá,és mozgásigényes lovacska volt.Pénzt nem kértem.Na ennek meg is lett az eredménye:tojt rá mindkét csaj(nem egyidőben voltak,egymás utánn)...Szóval hamár mégis felestartás,olyanba ne menjetek bele,hogy ingyen,még akkor se ha nem kell annyira a pénz,mert ami ingyen van azt nem becsülik meg!Ha havi 20-25e-be fáj neki akkor mindjárt meg fogja gondolni kimenjen-e lovagloni,vagy tojik-e az egészre.Nem egyszer volt hogy nem is voltak kinn(nem is szólt,hogy nem ér rá) a ló meg már 1 hete állt a boxban(én meg gyanútlanul felültem és majdnem "megölt").Amikor meg "számonkértem" még ők voltak felháborova,hogy vizsgák vannak,meg messze van különben is,meg stb...

2014. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ezzel nagyon sokat segítettél köszönöm :))
2014. jan. 10. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!