Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nem fontos a múlt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem fontos a múlt egy kapcsolatban, csak a jelen? Adott egy nő,29 éves, aki 10 évvel ezelőtt mindenkivel lefeküdt és nagyon rossz életvitelt élt. Mára már teljesen más, egy normális viselkedésű nő lett belőle.

Figyelt kérdés
Más férfit is zavarna, ha előtte vagy 30 férfi átment volna rajta?
2013. dec. 20. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát biztos nyelnék egyet ha megtudnám.
2013. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
zavaró, de ha teljesen olyan amit elvárok egy nőtől, akkor eltekintek erről
2013. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

van aki ebből problémát csinál, és van aki nem.

Előbbi esetben bölcs dolog ha megtanulsz hallgatni ;)))))

2013. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
nem zavarna
2013. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Az én férjemet zavarná, ezért nem mondtam meg neki...


Sejtheti, hisz óva intették tőlem, egyszer megkérdezte, közöltem vele, nem akarja tudni... :)


20 éve együtt vagyunk.

2013. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

De fontos.


prostival, öngyilkos hajlamú pszichopatával pl semmi pénzért nem jönnék össze.

2013. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
szerintem a most a fontos. ha szeretitek egymást
2013. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A jelenben kell élni,ez az egyik.A másik,hogy a múltját azért senki ne reklámozza,mert beszédes,így balhé lehet belőle.
2013. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

hadd csavarjak rajta: adott egy 27 éves fiú, akinek soha sem volt barátnője. Elmondaná? Beismerné? Ugye hogy nem :)


Hasonlóan jártam énis egy lánnyal, nem mindenkivel feküdt le, de 2 éve azért széttette elég sok embernek a lábát. De megváltozott, nem volt jó neki akkor sem az az élet, most már óvatosabb, és igazából csak éretlen volt. De sérült, és mikor erről beszéltünk, elsirta magát, hogy őt csak átverték, és neki is fontos a hűség, és hogy ne csak egy menetre tartsák meg.


Konklúzió? Adott egy 27 éves, tök tapasztalatlan pasi, és szintén 27-es csaj, akit gyakran kihasználtak. Eredmény: azt mondta, hogy sose érezte magát nőként, végre valaki, aki nőnek tartja.


Melyik előélet jobb?


Hogy zavarna e? Háát, tudjátok, van az a mondás, hogy "minden pasi titkon arra vágyik, hogy a barátnőjének ő legyen az első pasija az életében, minden nő arra vágyik, hogy az a pasi legyen az utolsó" :)))


ha nincs belőle betegség, vagy bármi meghatározó dolog, akkor technikailag miért zavarna?

2013. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Hogy Mikszáth Kálmánt idézzem:

"ami egyszer karika, gurul az"

2014. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!