Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy ló akit mindennél jobban szeretek, de tudom sosem lesz az enyém. De egy másik helyen teljesen ingyen lehetne egy lovam. De akkor csak nagyon ritkán láthatnám a kedvenc lovam!
2014. jan. 5. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

ez így túl kevés infó.


a kedvenc lovad kié? azt lovagolhatod? ez anyagilag túl megterhelő? milyen a másik ló? azt kimondottan utálod, vagy csak még nem ismered? mi az, hogy ingyen a tiéd lehetne? hogy ingyen lovagolhatnád, vagy több?

2014. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az ingyen lovat választanám, mert abban van kihívás: nem ismerem, és feladat, hogy magamhoz szoktassam, képezzem, fejlesszem, mind őt, mind magam. Ellenben egy ló, aki sose lesz az enyém, és csak hébe-hóba látom, akkor se tudok érdemileg hozzátenni, mert nem csak én lovagolom (már, ha nem az enyém, akkor erre nagy az esély ugye...), akkor az olyan... Van, de minek. Arra, hogy néha kinézzek hozzá, hogy ne vagy mindig egy lovat lovagoljak, remek, és írtad is, néha azért kijutnál őhozzá is.
2014. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!