Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Húgomat végre járatják lovagolni szüleim, de nagyon rossz helyre.

Figyelt kérdés

Az én lovamon való lovaglás a távolság miatt nem rendszeres, nem élek szüleimmel...

Ügyes lenne a húgom, a városban nincs igazán jó lovarda. Van egy, ahol mindenkit terepre visznek, balra húzod-alra megy, belerúgsz-gyorsul, megtéped-lassul elv alapján "oktatnak" és nem igazán örülnék ha rossz szokásokat szedne fel.

A másik hely se annyira jó, ahogy hallottam, ráadásul drága is...Értelemszerűen az első helyre járatják.

Ti mit csinálnátok?


2013. jan. 3. 13:02
 1/8 Máté Duda vagyok válasza:
31%
melyik városba jar?? Az én húgom is lovagol de ő 5 km-re a várostól...
2013. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, az mindegy hogy hol lovagol, nem az a lényege a kérdésnek, jól körüljártam már a környékbeli lovardákat...Észak Mo amúgy, de nem pontosítok.
2013. jan. 3. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokmindent nem lehet vele kezdeni, ha több pénzt nem szánnak rá, és jobb hely nincs, akkor egy egyetlen variáció, hogy alkalomadtán megpróbálod javítani a hibáit és legalább elvben megtanítani, mit hogyan kéne.
2013. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, úgy kicsit nehezebb lesz neki, de végülis elég ügyes :)
2013. jan. 3. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Nehéz lesz neki úgy, hogy többet tud majd elméletben mint az "oktatója", de legalább szerez némi rutint lovaglás terén (mármint hogy balra húzza balra megy, ami nem sok), aztán ha rendes helyre jár majd megtanulja finomítani a tudását gyakorlatban is.

Én egyébként soha nem fizettem a lovaglásért, biztos a falutokban is vannak akik tartanak lovat, talán örülnének is ha valaki lovagolná őket ha majd olyan szintre jut a húgod.

2013. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Város, nagyon kevesen tartanak lovat, ott meg már megvannak a lelkes segítő kislányok :S

De köszönöm utolsó, ezzel kicsit vigasztaltál.

Én se vagyok profi lovas, de örültem vna h húgom könnyebben kezdhet. Én is lovagoltam egy darabig ott ahol ő most, és mivel senki sem korrigálta a hibáimat, nagyon sok rossz szokást összeszedtem, ennek nagy részét 3 év alatt kinevelte belőlem az edzőm, de azért maradt még :S

2013. jan. 3. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Börzsöny?
2013. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tök mindegy hogy hol van, nem az a kérdés!!!

Már leírtam hogy körbejártam a témát. Nem helyet keresek, csak gondban vagyok azzal, hogy mi jó a húgomnak.

2013. jan. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!