Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Úristen! Miért tenne ilyet...

Úristen! Miért tenne ilyet egy ló?

Figyelt kérdés

Békés jószágnak tartom őket! De ez meglepett! Rádobja a 500 akárhány kilóját az emberre? El akarta törni a gerincét szerencsétlennek?


[link]



2014. jan. 10. 13:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Simán csinálhat ilyet egy ló, én már láttam is nem egyszer. Egyszerűen csak meg akar szabadulni a lovasától. Egy ló nem kutya, nem nyalja az ember valagát. Simán tisztában van vele, hogy a fizikai ereje sokkal nagyobb mint a mienk, és ha dominánsabb típus, akkor bizony folyton fitogtatja is ezt. Noha szerintem nem volt célja az, hogy sebesülést okozzon, csak elege volt a tömegből, a zajból, és a hadonászó lovasból is.
2014. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen, direkt rádobja magát az emberre, hogy annak eltörje a gerincét...Istenem...


A ló nem akar előremenni, a lovas szerencsétlenkedik, a ló felágaskodik, a lovas meg magára rántja, ilyen egyszerű. Nincs olyan bolond ló, amelyik szeretne hanyattesni.

2014. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Azt mondja valaki remeli a pokolra jut a lo...-.- miert irnak ide olyanok akik nem ertenek a lovakhoz??? -.-" megijedhetett es felagaskodott de nem direkt esett el!! ezt lattam videoban is fenn van a youtubeon. A lovas huzta a szarakat vagyis hatra rantotta a lovat. Nem volt annyi esze hogy ilyenkor nem szabad a szarakba kapaszkodni. de uristen nem is magyarazom a tok sotet lohoz nem ertoknek ez ugyis ugy jon le hogy a "gonosz lo el akarja torni az ember gerincet". igen feltett szandeka volt hatraesni...-.-" kerdezo inkabb fel se tetted volna a kerdest.
2014. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Utolsónak (13.) igaza van egyetértek. Túl sok újat nem tudok írni. A lovas hozzá nem értő volt nem bírt mit kezdeni a helyzettel. Akik pedig hülyeséget írtak szintén nem értenek hozzá bár nem értem akkor minek kellett írni (eddig úgy gondoltam ezt a kategóriát az látogatja aki tud válaszolni egy kérdésre (kérdésekre), vagy kérdése van esetleg kíváncsi mások mit tettek fel).

Remélem szegény lónak nem lett baja.

2014. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ideges volt, felágaskodott, a lovas pedig benne maradt kissé a szájába, meg eleve nehezebb lovas ült rajta, és a nyerge is nehéz, hátrabillent a súlypontja, a csúszós aszfalton kicsúsztak alóla a lábai. Ő nem akart hátraesni, csak felágaskodni, csak túl magasra emelkedett, és a hátán lévő súllyal együtt ez már hátrabillentette.
2014. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Istenem de mekkora barom vagy !!! És ha a lóval ugrani akartak és nem sikerült? jussál te a pokolra !!
2014. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
A lovas hibája.Ha egy lo ágaskodik akkor tudja meddig mehet fol hogy ne doljon hátra de ez a lovas amikor a lova felágaskodott még meg is rántotta hátra a kantárt igy a lo kiesett az egyensulyábol és hátradolt.Ilyen embernek nem adnék lovat a kezébe,hát még ezt se tudja?És nézd meg a kornyezetet.
2014. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem azért, de csak én gondoltam azt, hogy aki azt írta, hogy reméli pokolra jut a ló az csak viccelt? Vagyis ironizált, mert kicsit úgy tűnhetett, hogy a kérdező túlreagálta a dolgot (az állatoknak nem célja direkt eltörni egy ember gerincét vagy megkínozni, ez egy baleset volt, nem fogja legyilkolni az emberiséget egyik ló sem nyilván...).


A többit már leírták, én csak annyit tennék hozzá még, hogy szerintem ez a mozgókép, vagyis ugye a gif eleve nem olyan, mint egy videó (lehet van az is róla, de én most nem kerestem már rá). Kicsit még úgy is tűnik, mintha manipulálták volna és nem egészen így történt a valóságban. Bár valaki írta, hogy ő látta a videót. Akkor lehet, hogy valóban így történt, de gifről tényleg szerencsétlen dolog ilyesmit kielemezni, azok eléggé csalókák tudnak lenni.

2014. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A ló idomításával sincs valami nagyon rendben meg a dominanciával se, így nem próbálja meg egy ló véletlenül csak úgy lepakolni a lovasát, amelyikkel minden "rendben van". Valaki elkapathatta, nem is kicsit. Nem a lovat kell a pokolra küldeni, hanem azt aki már az elején nem sózott neki oda jól egyet-kettőt, hogy tudja hol van a helye...
2016. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!