Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff kutyát akarok,...

PüPe kérdése:

Bullmasztiff kutyát akarok, de lakásban lakom a 4. emeleten lift nélkül és azt akarom tudni, hogy a lépcsőzés nem-e tenné tönkre az izületeit hosszú távon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bullmasztiffom van, szintén panelban. De a lépcsőzés sajnos nem tesz jót neki, pláne 4 emelet magasságban :(
2013. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a sok lépcső miatt oda vagy csak pici kutyát, akit tudsz vinni, vagy nagyon jó testalkatút. Nekem emiatt költöznöm kellett, nem bírta a kutyám a lépcsőt... A kicsiknek a gerince megy szét abközepeseknek a térde, a nagyoknak meg a csípője.
2013. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem 2-3 éves korára az összes lehetséges gonddal küszködnétek a lépcsőzés miatt.. költözz földszintre vagy max elsőre..
2013. jan. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy elköltözöl vagy olyan méretű kutyát választasz amit naponta többször képes vagy kézben fel-és levinni. A kutyákat sajnos nem lépcsőzésre találták ki.
2013. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. jan. 5. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!