Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lószállítás külföldre? Milyen...

Lószállítás külföldre? Milyen költségekkel jár, milyen papír kell?

Figyelt kérdés
Három évre külföldre költözök, vagy az Egyesült Államokba, vagy Nagy Britanniába. Nagyon szeretném magammal vinni a lovamat is, de nem tudom, mennyibe kerülhet ez kb? Nagy Britanniába egyszerűbb, mert oda el lehet jutni autóval, de Amerikába repülni kellene. Oda lehet egyáltalán lovat szállítani? Körülbelüli költségeket tudna mondani valaki a két útra? Anglia felé gondolom jóval olcsóbb lenne, mint Amerika, de még nem tudom, hová kerülök. Illetve milyen papírok kellenek a lónak az utazáshoz? Ti nekivágnátok? A szívem szakadna meg, ha el kéne adnom, rengeteg évig vártam, hogy lehessen lovam, és mikor a feltételek adottak voltak, akkor is egy évet kerestem, mire megtaláltam őt.
2014. jan. 11. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


hívd fel őket és kérdezd meg, hogy kb milyen költségei vannak!


de abban biztos lehetsz, hogy iszonyú tétel, főleg Amerikába, több millió, Angilába is 4-500.000


arról nem is beszélve, hogy nekem van barátom, aki Angliában tart lovat és a bértartás árak nagyon durvák, eleve a legtöbb helyen úgy van bértartás, hogy csak boxot adnak, használhatod a létesítményeket (pálya, öltöző, stb) de neked kell a takarmányt megvenned, etetned, almoznod, a karámba se rakják ki neked és úgy került kb. 4 éve 70.000-be + takarmány. Most normál bértartásban van, ami ott nem számít drágának és az 150.000/hó... szóval iszonyú drága... mondjuk mindez London mellett van, vidéken gondolom olcsóbb.

2014. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Egyik ismerősöm velük szállíttatott Németországba.

2014. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly érdeklődtem, az írekhez szállították volna 500.000 Ft-ért.
2014. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!