Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovas márkák a legjobba...

Melyik lovas márkák a legjobbak? Ti melyikre esküsztök? Van kedvencetek? Vagy esetleg van olyan márka amiből csak pár dolog az ami nagyon jó?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Pikeur, Horze, Back2back nadrág (rám ezek jók)

cipő: Dublin egy bizonyos fajtája, ha tönkremegy tuti ilyet veszek, lábszárvédő meg vagy csináltatott, vagy most Kentauros van (utálom a csizmát)

nyereg: szerintem nagyon jók a Neizer nyergek, ilyenem van, és álmodok majd egyszer egy Prestige-ről... :)

2014. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:) Szerintem minden lovas márkából csak pár dolog jó. Például a Fouganzának a legeslegeslegolcsóbb (!) nadrágja szerintem iszonyú jó. Kényelmes, tartós, nagyon olcsó. A drágábbak messze rosszabbak, sokkal kevésbé tartósak! Aztán van egy DominGo cipzáras-fűzős lovaglócipőm, ami nagyon-nagyon bevált. Kesztyűből viszont méregdrága bőr RSL. Szóval nem biztos, hogy mindenből a legdrágább fog legjobban beválni, nyitott szemmel kell járni :)
2014. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi ha félre érthető voltam, itt én a ló felszereléseire gondoltam :)
2014. jan. 19. 23:13
 4/6 sac22 ***** válasza:

Eskadron, Kentaur, Prestige, Equiline

Nekem ezek a legjobbak:)

2014. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Horze, Fouganza (az utóbbi mindig bejön, és kapható a Decathlonban)
2014. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eskadron,Daslö,Prestige
2018. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!