Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek van erről véleménye?

Kinek van erről véleménye?

Figyelt kérdés

légyszi csak olyanok akik már használtak ilyent vagy ismerős családtag stb :) köszönöm! :)

[link]



2014. jan. 20. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ilyet használok! De egy tanácsom van, hogy még véletlenül se ezt vedd meg amit a Decathlonban árulnak, mert ez egy gagyi. Ugyanennyi pénzért Tattini márkájút vehetsz, ami sokkal jobban megéri minőségileg meg kényelem szempontjából is: [link]


Nekem ez a Tattinis van, teljesen kényelmes, csak a megfelelő méretet kell eltalálnod, ami nem nagy a hátadra. Én nem is érzem, hogy rajtam van, annyira könnyű. Teljesen illeszkedik a hátra, nem akad el semmiben sem, de ezért kell, hogy a méretednek megfelelőt válassz. Én 165 cm vagyok, és ebből a fajtából Felnőtt S-es-t használok. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire véd, mert még nem estem le szerencsére amióta hordom. A biztonságérzetemet igaz annyira nem növeli. Ami növelte, az a rendes védőmellény volt, az viszont tényleg nagyon kényelmetlen, viszont hatékonyan is védett, olyanban többször estem nagyokat, és ha nem lett volna rajtam, hááát...Szóval a védőmellény sokkal jobban véd, mint egy ilyen protektor, de a semminél ez is több.

2014. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

azt mondjuk nem tudom, hogy versenyen lehet-e ilyet használni.

(már ha ilyen terveid vannak)

úgy tudom, hogy teljesen körbe kell védenie.

2014. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
utolsó előtti köszönöm! :) lehet akkor még azért nem estél le a lovadról mert attól is véd :) utolsó köszönöm meg fogom nézni ezt is! :)
2014. jan. 23. 19:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek van ilyen, nyáron beleizzad és valamit véd, de nem ezt szokták ajánlani. Elöl nem véd semmit, edzőm is azt mondta, hogy olyan, mint egy sima mellény. Inkább a hátvédő véd, ami a golyóállómellényhez hasonlít, az keményebb és elöl-hátul jobban véd, de elég drága is. Szóval ez is jobb, mint a semmi, de ha megteheted, inkább a hátvédőt vedd meg.
2014. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!