Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van ötletetek mit tudnék...

Van ötletetek mit tudnék tanítani egy lónak? És bocsi a pontatlan írásért, telóról vagyok! BOCSI:-) És hálás köszönet annak aki válaszol! ♡

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy például azt hogy az egyik mellső lábát maga alá teszi, és behajlítja a másik helyben marad .vegúl is nem tudom hogy mondjam gyakorlatilag meghajol!

Ennek a lónak az alapokat megtanítottam:fordulás,megállás ,ügetés-vágta parancsra.szoval az alapokat.Arra lennék kíváncsi hogy hogyan kell az ilyesmiket megtanítani !!! Azt már megtanítottam hogy mellette állok ésahogy hátrafelé lelépkedek egy kört ő úgy mozgatja a farát,és mellettemarad!nem egy nagy valami csak meg akartam nézni hogy mennyire jön be neki ez a műfaj.Egyből ráérzett.szoval várok ötleteket és ha esetleg tudjátok akkor azt is hogy kezdjek neki a megtanításához vagy hogy ti hogyan csinálnátok,vagy szerintetek hogy a legérthetőbb egy lö számára!!


2014. jan. 21. 20:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hűha!nagyon szellemes valaki !JA BOCS , NEM!

Gondolhattam volna h nincs rendbe valami nálad, hiszen eléggé érthetően közöltem hogy nem vagyok rád kíváncsi!De ne haragudj !!!!! :-P

2014. jan. 24. 22:25
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert annál aztán teljesen rendbe van minden,aki egy 300 kg-os állattal kiskutyásat játszik, már unalmasak ezek a patparelli bohócot játszó kislányok..
2014. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ki akar kiskutyásat játszani?? :O

Látod ezt is jól kitaláltad!GRAT!

Akkor nem kell olvasni!De úgy látom még mindig nem jutot el!

2014. jan. 25. 18:22
 14/17 anonim ***** válasza:
anyád se szeret :P
2014. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát téged asztán biztosan! Ha eggyáltalán van anyád, és nem végzett magával ahogy meglátta a gyerekét!!!!
2014. jan. 26. 14:14
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell anyázni?? Engedjétek el mindketten, ha a másiknak problémája van veled, akkor az az ő problémája, ez jusson eszetekbe! Nem értem, hogy miért nem lehet ezen az oldalon (bár, már mindenhol csak veszekedésbe botlok/botlunk) kulturáltan megbeszélni a dolgokat, és miért nem lehet véleményt nyilvánítani.

Amúgy, igen, tanítsd meg neki a tolódásokat, állítás-hajlítás földről, hátraléptetés, stb...

2014. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak ha tudod ő a szájára veszi az anyukám akit nagyon szeretek akkor én nem fogom tűrni!na meg nagyon felidegesített, és hirtelen nem tudtam higgadtan kezelni a dolgot.
2014. jan. 29. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!