Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csinálhatnék? Melyiket...

Mit csinálhatnék? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy lovam,aki nagyon aranyos,kedves,de valamiért úgymond nem passzolunk össze :/ És van egy ló akivel mintha egymásnak teremtettek volna minket. Felajánlották,hogy eladják azt a lovat amelyikkel kijövök. De 2 lovat nem tudok eltartani.Szerintetek mi legyen? Rosszalló válaszokat NEM kérek!
2014. jan. 25. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
voltam hasonló helyzetben, most nem részletezem, mert kit érdekel az én történetem, de röviden én azt csináltam, hogy a lovamat megpróbáltam nagyon jó helyre eladni és találtam is ilyet, a mai napig ugyanott van bértartásban, ahol az én új lovam, tehát minden nap láthatom, néha fel is ülök rá, tehát én azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg a lovad jó helyre eladni és ha ez sikerül amíg még eladó a másik ló, akkor "cseréld le", de csak akkor, ha tényleg találsz jó helyet a mostani lovadnak. neki is jobb lesz a hozzá passzoló gazdival.
2014. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a "cserét" javaslom, jobb a lónak is olyan lovas, akivel összepasszol. A lovaknál is megfigyelhető a négy alap jellemtípus, és ezek keverékei, egyszerűen van olyan, hogy egy lóval nincs semmi gond, de nem passzoltok - ilyenkor az a legjobb, ha nem erőlteted, mert igazán jó sosem lesz. Pont emiatt, szerintem a lovadnak is az a jó, ha találsz neki egy jó gazdát, magadnak pedig egy jellemben hozzád illő lovat.
2014. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen,szerintem az lesz a legjobb ha jó helyet keresek neki. :) Tényleg,aranyosan csinál mindent,de valamiért nem passzolunk össze. :( Remélem jó döntést hozok! Olyan helyre szeretném adni,ahol tudom,hogy nagyon jó helye lesz.
2014. jan. 26. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó gazdi van, meg kell nézni őket, mivel neked nem SOS eladni, ezért biztos vagyok benne, hogy meg tudod oldni, hogy jó helyre menjen. Esetleg biztosítékképp beleírhatod a szerződésbe, hogy ha el szeretnék adni egyszer, akkor neked elővásárlási jogod van - így nyomon tudod követni, ha a ló újra tulajt váltana.
2014. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!