Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pár hónapja kezdtem lovagolni...

Pár hónapja kezdtem lovagolni és szeretnék saját lovat. Egy angloarab jó választás lenne?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 19:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tökéletes!
2014. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
8%
Persze. Ló-ló. :)
2014. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Laucicababa válasza:
0%
A ló választás tökéletes, és szerintem jó ha elkezdtél lovagolni nagyon jó test edzés én is szeretem csinálni ez a hobbim :)
2014. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Nem. Az angloarab az angol telivér és az arab telivér keresztezése, menős, agyas, temperamentumos a legtöbb egyed. Kezdő lovasnak semmiképpen sem ajánlanám. Ha először nem is félsz tőle, majd az első alkalom után, hogy elvisz vágtában, elkezdesz tartani tőle, ha egy rosszabbat választasz, az egész kedvedet el tudja venni a lovaglástól. Kezdőnek, aki pár hónapja lovagol, mindenképp egy idősebb, nyugodt, jól idomított, kezelhető, mindent tűrő (fajtának leginkább a sodrottat javaslom, de egyedfüggő, minden fajtának van nyugodt egyede) lovat javaslok. Az angloarab szép, éss jó teljesítményt tud felmutatni például távlovaglásban, vagy lovastusában, de nehéz eset.
2014. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
2014. jan. 29. 19:53
 6/41 A kérdező kommentje:
en erre gondoltam mert arban is jo , szerintetek ?
2014. jan. 29. 19:54
 7/41 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj ha menős meg lobbanékony én nagyon jó és ügyes lovas vagyok ^^
2014. jan. 29. 19:55
 8/41 anonim ***** válasza:
11%
Én is nagyon ügyes vagyok. :) 2x voltam lovagolni és másodjára egymást rúgdostuk a lóval. :) Nagyon ajánlom ezt a fajtát.
2014. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
"Azzal nincs baj ha menős meg lobbanékony én nagyon jó és ügyes lovas vagyok ^^" Ez volt az a mondat amivel bebizonyítottad, hogy semmit nem tudsz még a lovaglásról. Tudom, még nem érted miért mondom ezt, de 5-10 év múlva meg fogod érteni. Ne vegyél még lovat, mindkettőtök számára veszélyes lenne.
2014. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nyugodtan vágj bele! Nekem egy angol és egy arab telivérem van itthon, az angolt még 10 évesen kaptam, mielött elkezdtem volna lovagolni, akkor ő 4 volt, frissen belovagolt, rajta tanultam meg lovagolni, majd utána késöbb jött az arab, mindkettő remek ló, szeretnek száguldani, de rajtuk legalább megtanulsz lovagolni :D
2014. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!