Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek egy kezdő lovasnak...

Szerintetek egy kezdő lovasnak jó ló egy halfingi? Vagy válasszak mást?

Figyelt kérdés
Másfél éve lovagolok heti 1x.

2014. febr. 1. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Tökéletes, a fajta szerelmese vagyok, és igazán kezdőknek való paci. :)
2014. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x) ***** válasza:
89%
Ez nem fajtától függ, hanem egyedtől. Ha úgy döntesz, hogy saját lovat akarsz, akkor egy idősebb, jól belovagolt kancát vagy heréltet válassz. De szerintem másfél év lovas tapasztalattal nem a legjobb ötlet bevállalni egy saját lovat. Teljesen más saját lovon lovagolni és foglalkozni vele, mint egy iskolalóval. Bőven ráérsz még.
2014. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fajtát, egyedet választunk...

Ha nagyon kiakarok térni rá és átlagosítani, akkor eléggé agyalósak.

Közelebbről, amikor legalább 3-4 hónapot foglalkoztam velük körülbelül 5 ló volt (2 kanca 3 herélt). Nem volt velük különösebb baj, de mind eléggé makacs volt, persze lehet ez véletlen és korrigálható is.

Egyébként keress szimpatikus lovakat, menj el, próbáld ki szakértő segítségével és amelyikre mindketten rábólintotok azt válaszd. :)

2014. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.!
2014. febr. 2. 16:56
 5/5 anonim válasza:
Hafim van :) 10 éve lovagolok 6éves a piciló de derekasan megküzdök vele.általában agyasak de nem mind :) és alapjáraton nem rosszindulatúak egyátalán.csak kicsit maguknak valók :) 1éve van meg de nagyon sokat fejlődött.tudom ajánlani ha nem egyedül küzdesz vele hanem mindig ott van veled egy hozzá jobban értő :)
2014. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!