Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megkértek, hogy az egyik...

Megkértek, hogy az egyik barátommal lovagoljunk be pár lovat. Örömmel elfogadtuk az ajánlatot, viszont a tulajdonos fizetni is akar érte. Mennyi lenne a reális ár szerintetek?

Figyelt kérdés
Mi természetesen ingyen is elvállaltuk volna, de mindenképpen fizetni akar nekünk és azt mondta gondolkozzunk rajta mennyit szeretnénk kérni. Előre is köszi a válaszokat.

2014. febr. 4. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem attól függ, milyen szintre viszitek a dolgot, és hogy napi mennyit foglalkoztok a lovakkal. Ha normálisan lovagoljátok be, tehát a későbbiekben akár versenyre is vihető mondjuk a ló, akkor szerintem havi 20 az elég baráti ár...
2014. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szerintem csak terepezni akarnak majd járni velük, meg a karámba ellovagolgatni, mert egyébként aktívan versenyeznek fogatban.
2014. febr. 4. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem kb árat mondjatok ez majd közbe derül ki h milyen tulajdonságú lovak.. :) én ismerőseimnek azt szoktam mondani ha fizetni akarnak akkor én haza megyek ér hívjanak olyant akinek fizetnek.. de mivel én idegeneknek is örömmel csinálom és minden én 17- 20 ért vállalok max lovat ha versenyre szeretnék(ugró)!
2014. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
500Ft/alkalom, nem tudom mennyire jön ki havonta,de sok ismerős ennyiért vállal.
2014. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek.
2014. febr. 5. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában 30-40 ezret kérnek/hó/ló, a belovaglást pedig 3 hónapra vállalják. Aztán, hogy ez mennyi szakértelmet, hozzáértést takar, az sajnos már változó.

Én mondjuk nem kérnék el ennyit, de az én tudásom nem is predesztinálna arra, hogy stabilan belovagoljak egy lovat.

2014. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!