Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez nem túl olcsó szerintetek?

Ez nem túl olcsó szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

elég jókat írnak alul róla ezért nem tudom hogy ez nem olcsó-e hozzá. köszönöm a válaszokat :)


2014. febr. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez teljesen rendben van egy nem tiszta vérű lónál
2014. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez jó árban van egy nem tiszta vérű lónál, egy kicsit utánanéztem a neten, mivel én kutyás vagyok, nem annyira tudom ezeket. :)
2014. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kevés, sőt.
2014. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tisztavérű, 8 hónapos csikóra még sokat is kérnek, akármilyen szép és ígéretes. Én nem adnék ennyit érte.
2014. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
én személyesen ismerem ezt a csikót! Nekem elhiheted tényleg nagyon bújós nagyon jó rugója van.. persze vannak csikós mozdulatai de futószáron is napról napra egyre gyönyörűbben megy és szépen a nyomába lép, én nagyon szeretem ezt a kis csikót, nem az enyém ismerősömé néha szoktam csak menni hozzá de nagyon bolondos ló mindent elvisel.. nagyon jó kiállása van és én csak az anyját ismerem de eszméletlen jó ugró képességű is és kedves :) minden esetre én megadnám érte ha ígéretes ugró pacit szeretnék 2-3 év múlva :) én úgy tudom papírjai is vannak, de én már nem is tudom mit mondjak róla, mint korábban említettem ritkán járok oda de elsőre már engedte magát vezetni simizni stb :) nem tudom amennyi mindent összeírtam érted-e de ha írsz üzit talán szebben kifejezem magad :P :D
2014. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

már nem azért, de egy 8 hónapos csikót rohadtul nem kéne szabadugróban sem ugratni, futószárazni meg pláne! ha tényleg akarnak egy használható ugrólovat pár év múlva ezzel azonnal le kell állni... különben egy jó ugróképességű sánta roncsuk lesz.


ha az ismerős is azt írja, hogy "nagyon jó rugója van" az nekem azt jelenti, hogy nem egyszer ugrott csórikám...

2014. febr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hetente egyszer ugrik szabadon! akkor is csak ha kedve van, az anyjával.. megtehetné hogy kikerüli de amúgy is ugrándozna.. azt se értem miért ne lehetne futószárazni csak 10 körre, hogy szokja és sokkal többet javult a járásmódja is szebb lett! hozzáteszem azt se minden nap! 4 naponta asszem.. én voltam az ismerős*
2014. febr. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
megint én vagyok a "csórikám" részéről meg az a véleményem h 10000000x rosszabb helyek vannak lónak meg vannak 1000000x jobbak is csak épp lehet hogy ott meg nem is foglalkoznak velük, itt tökéletes helye van nagy legelő ahol kedvére mozoghat anyukával illetve box és még megfigyelő kamera is azt hiszem.. szóval nem tisztelik a lovat abszolút nem (-iróniába képzeld el-)
2014. febr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira fárasztó volt az írásod, hogy végig se olvastam, bocs. :)

A kérdésre annyit, hogy szerintem is túl van árazva...Az meg, hogy jókat írnak róla. Írnák, hogy használhatatlan?:D

2014. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!