Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Férges vagy mi lehet a baja?

Toto1989 kérdése:

Férges vagy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Az egész testén kisebb nagyobb foltokban kihullott a szőr, a farkán is egy pár cm es körben ledörzsölte a szőrt. Trágyájában nem találtam semmit viszont.
2014. febr. 5. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy rühes
2014. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem rühes! ha így van többi lótól ha van különítsd el és hívd ki a dokit.. velem is megtörtént sajnos fedeztetés után pedig a hely ahová vittem tiszta volt.. aztán rühes lett és külső parazitái is voltak.. beoltotta és kentem neki párszor kenőccsel, egyszer le lett mosva de többet nem mert nem gyógyulna be de a beszáradt bőrsejteknek le kellett jönnie persze tiszta vízzel!
2014. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Féreg is csinál ilyet, de lehet rüh, vagy valami egyéb atkás fertőződés is. Első körben én vennék neki egy külső-belső élősködők elleni féreghajtót, kicsit drágább, mint ami csak a belsőket viszi, de hatásos.
2014. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!