Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Havi hány forint FIZETÉSBŐL...

Havi hány forint FIZETÉSBŐL tartjátok el a lovatokat? (mennyit kerestek amiből eltartjátok a lovat)

Figyelt kérdés
Havonta mennyit kerestek amiből fizetitek a lovatok eltartását (gyógyszerek, állatorvos, takarmány...stb.). Ha már úgy is olyan sok embernek van lova
2014. febr. 8. 22:57
1 2 3
 21/22 lóbarát27 válasza:
ezt én is tudom kedves 20. én azézt nem is mennék városba lakni. én csak elmondtam az èn verziómat! mert lehet lovat tartani havi 200 ezerből is, meg lehet havi 10 ezerből is... mint ahogy van aki 60 ezeből vesz egy öltözet ruhàt magának, van aki meg 20 ezerből... ugyan ez a lótartás!
2014. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vitázni lehet a lótartás költségeiről, de tény, hogy vidéken, ha még egy elfogadható nagyságú területed is van hozzá, összehasonlíthatatlanul kevesebből kijön a lótartás, mint városban, pláne Budapesten. A lovaim tavasz óta legelőn vannak, csak abrakolom őket, az utóbbi hónapban már azt is lecsökkentettem napi kétszer egy fándli árpára, mert jó a legelőn a fű, a terület is nagy (lovanként jut vagy másfél-két hektárnyi gyep) és olyan dagik és erősek már, hogy nem győzök röpködni velük meló elején, úgy tele vannak. Nyilván ez így sokkal kevesebbe fáj, mint aki kénytelen havi 40-50-60 ezreket kicsengetni a bértartásért.
2014. máj. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!