Kezdőoldal » Állatok » Lovak » NAGYON FONTOS! Eladó lett a...

NAGYON FONTOS! Eladó lett a 17 éves Furioso North Star kanca lovunk, mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

A méreteit pontosan nem tudom, elég nagy lovacska. Súlya körülbelül 600 kg. Belovagolt, gyermekekhez szokott, nagyon nyugodt ló. Színe sötét pej. Útlevele, és származási papírja is van.

Azért kerül eladásra, mert nekem már nincs időm foglalkozni vele, öcsémet meg egyáltalán nem érdekli, és sajnáljuk, hogy nincs semmi "elfoglaltsága". Nyerget és szerszámokat is adnánk hozzá igény szerint. Mennyibe kerülhet? NAGYON FONTOS. Nem értünk hozzá. :(



#útlevél #ló #kanca #belovagolt #gyermekekhez szokott
2014. febr. 10. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pont, hogy reális lett volna plusz 20e-vel. sokkal fiatalabb lovak mennek 150-300e forintért. De a 300asoknak komoly felmenőik vannak és ők sem csak alapszinten lovagoltak. Ha nem akarod, hogy a nyakadon maradjon, visszahívod az érdeklődőt.

Sajna ez a mai világ :/

2014. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdemes drágán adni... El kell dönteni hogy hirdeted vagy el is akarod adni. Azt nem kell leírni , hogy sos-ben eladó mert az összes kupec oda fog menni rá...
2015. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!