Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lófarkat lehet postán küldeni?

A lófarkat lehet postán küldeni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 14:34
 1/9 Sifli válasza:
xDDDDDDDDD
2014. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha arra értetted, akkor a lófarok alatt nem a nemiszervre gondolok ;)
2014. febr. 12. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
biztos hogy hegedűt is ugye ami lófarok szőrből van a húrja abból van csak ugye azt csomagként, szerintem beleteszed egy zacskóba meg egy borítékba ha nem olyan sok és már fel is lehet adni :)
2014. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az egyik ismerősöm szerint nem lehet, mert ha nem tetszik valami a vámosnak vagy kinek (mert ugye határon kívülre kéne postázni) akkor megsemmisítik a csomagot. Ez igaz? Amúgy pár kilóról lenne szó:)
2014. febr. 12. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Csomagot nem szoktak megsemmisíteni.
2014. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Persze ,lehet. Múltkor nekem is küldtek,de valahogy belekerült a postás farka is..
2014. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát külföldre megy akkor biztos jobban megnézik de ha több kiló én úgy tudom 2kil fölött számít csomagnak amit már nem semmisíthetnek meg
2014. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hegedű vonójának a szőre van ló farkából, nem a hegedű húrja. Miért ne lehetne csomagként küldeni? Semmivel nem másabb, mint ha parókát, vagy bőrkesztyűt küldenél, állatból van... :) Én belföldre küldtem kisebb mennyiséget, hogy karkötőt csináljanak belőle, ők meg visszaküldték, senki se semmisítette meg.
2014. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csomagolod mellé a lovat is, akkor nyugodtan. :-)
2014. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!