Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyet használt már valaki?...

Ilyet használt már valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszi a válaszokat!



2014. febr. 14. 18:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a memóriahab és a zselé is nyom nem?
2014. febr. 14. 20:10
 12/18 anonim ***** válasza:
én nekem [link] ez meg ez [link] illetve ezt használom amelyikeket nagyon szeretek :)
2014. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Fogj egy darab kemény, szilárd műanyagot, meg pl. egy decathlonos, vastag ütéscsillapítós zselét. Szerinted melyik a kényelmesebb? Én biztosan nem tennék egy darab fix kinézetű műanyagdarabot a lovamra a nyereg alá, kezdve azzal, hogy ha nem illik rá 120%-osan, akkor úgy töri fel, mint a huzat... Ha már meg akarod emelni a nyerget (és lehetőleg nem azért, mert már az sem illeszkedik a lóra), akkor műszőr vagy bárányszőr a nyerő, puha és rugalmas, követi a ló hátát.
2014. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a decahlonos alátét alatt erre célzok: [link]

Én konkrétan ezt használom, illetve van egy sima, fekete zselém, az annyira nem emeli el a nyerget a lótól mondjuk.

2014. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem és pár használat után olyan mint a papír... nem ajánlom!

Viszont az olcsó gagyi műszőrmét sem. Ha már pénzt adsz ki rá, akkor vagy eredeti zselét, vagy bárányszőrt vegyél- vagy ennek kombinációját. Ezek a legjobbak.

2014. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
És amúgy az is hülyeség, hogy műanyag lenne,a linken lévő nyeregemelő. Nem légáteresztős, de szivacs szerű,hajlékony, köze sincs ám a műanyaghoz!!!!
2014. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Poliuretánból készült, tehát műanyag. Az más kérdés, hogy mennyire rugalmas, ahhoz látni kellene.


Jó lenne tudni, mire kell. Jó a nyerged, kérdező vagy töri a lovat? Ha jó, akkor inkább vennék zselés vagy szivacsos alátétet, csupán a kényelem kedvéért, ha meg em jó, azon nem segít az alátét, csak még szűkebbé teszi a nyerget.

2014. febr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

De ha nem is láttad, akkor minek szólsz bele? " Kemény, szilárd műanyag"... Semmi köze a kemény szilárdhoz! Ha láttad volna tudnád, hogy szivacs szerű! Talán tapasztalattal kéne okoskodni!

Viszont tényleg nem a legjobb megoldás, de ennek ellenére, messze nem kemény anyag.

2014. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!