Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes ezt megvenni?

Érdemes ezt megvenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék új kantárt venni pacimnak csak nem tudom eldönteni melyiket.

1.-es [link]

2.-est [link]



2014. febr. 15. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szabad megjegyeznem. Én dechatlonban vettem 6000(hatezer) forintért és ugyanazt tudja, mint ezek. Max nem ennyire fényes.
2014. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, szárral együtt volt annyi!
2014. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mostmár ráhúztak egy ezrest, de akkor is ezt választanám.

2014. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de kép alapján nem lehet a bőr minőségéről semmit mondani, nem tudhatod, hogy ugyanazt tudja-e a decathlonos, mint a 2 belinkelt, mert nem fogtad meg, nem érzed milyen puha, milyen vastag a bőr, mennyire bírja a gyűrődést, mennyire kopik, mennyire törik, milyen a varrása, a cérna minősége... a 6-7000 forintos kantárok is teljesen használhatóak de hidd el, hogy a drágább kantárok tapintásra is érezhetően jobb bőrből vannak.


pont ezért kép alapján nem lehet eldönteni, hogy melyik a jobb. nekem a 2. jobban tetszik, de azt vedd meg, ami neked jobban tetszik nekem személy szerint egyikkel sincs tapasztalatom.


én ezt néztem ki, chetak kantárom már volt, azzal teljesen elégedett voltam, lóval együtt adtam el, még mindig használja kb 4 év után a ló új gazdája.


[link]


de én kantárt pont a bőr minősége, tapintása miatt, ami egy képen nem látszik, jobban szeretek élőben választani, megtapizás után.

2014. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nekem a 2. van másfél éve, én szeretem napi szinten használom versenyeken is.. én úgy vettem szárat és még zablát is adtak hozzá, szerintem jó minőségű, mondjuk hetente kezelve van..
2014. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
KĂśszĂśnĂśm a vĂĄlaszok! AzĂŠrt kĂŠrdeztem hĂĄtha vknk van tapasztalata ezekkel a kantĂĄrokkal.:)
2014. febr. 16. 07:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira érződik, hogy a kérdező, 4., 5.biztos, hogy nő.
2014. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és miből érződik ha ezt így írásból meg tudod állapítani?
2014. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
annyira érződik, hogy a 7. férfi
2014. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
muhahaa, pacsi! ez jó volt :D
2014. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!