Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyáron érdemes nyírni a...

Nyáron érdemes nyírni a lovat? (-lent/-! )

Figyelt kérdés
a lovamnak elég dúrva szőrzete van, sokszor megizzad nyáron már akár pár perc után és nem a mozgástól mert nagyon jó kondiba van! na szerintetek? bunkók kíméljenek és máshol osszák a nekik jutott észt!

2014. febr. 17. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsis nyár xD Amúgy, ha van mit nyírni, vannak takaróid akk sztem ja :)
2014. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
huhh ebbe a válaszba az volt a leghasznosabb, hogy nincs is nyár!
2014. febr. 17. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes,gyorsabban visszaszárad,főleg nyereghelyen előnyös,ha gyorsabban megszárad.
2014. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, köszi :)
2014. febr. 17. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi tavasszal szoktok, mert így megspórolja a szőrváltással járó energia veszteséget is:)
2014. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit kap enni? Mert ha kap kukoricát, attól nyáron pillanatok alatt csatakosra izzad, pedig jó kondiba van. Illetve vannak izzadósabb lovak is, a miénk 25 fok felett minimális munkától izzad már, ez ellen nem tudok tenni semmit elfogadtam. Én nem nyírnám le nyárra.
2014. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kukoricát csak télen kapnak a lovaim, hogy kicsit zsírosabbak legyenek :)
2014. febr. 18. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!