Kezdőoldal » Állatok » Lovak » UBO West Germany nyeregről...

UBO West Germany nyeregről hallott-e már valaki?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom angol meg western nyereg is van belőle, melyikre gondolsz?
2014. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem ismertem, de rákerestem és láttam, hogy van eladó. Venni szeretnél? Megmutatod?
2014. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Angol díjugratót mutattak egyet, de én abszolút nem hallottam még a márkanév felől. Állítólag Hugo Simon is ilyet használ. (de ez nem megerősített info:))
2014. febr. 21. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én nekem western nyergem van kb 4 éve kaptam (ezek szerint már több mert karácsonyra) nagyon szeretem hobbi, verseny szinten is, terepen is nagyon kényelmes jó minőségű és alig kopik.. én műbőrt vettem nem tudnék meglenni egy igazi bőr nyeregbe de a márka stimmel :) én netről rendeltem, angol típusú Ubo West G. nyereggel még nem volt volt dolgom de ha ez segít én magát azt a nyerget amit vettem nagyon szeretem, tényleg jó minőség :)
2014. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, elég szűk a markamrája, ha elviszed próbálni, nagyon alaposan tedd.

Az UBO nyergekről nem sok mindent találtam, főleg régi nyergeket hirdetnek eladásra külföldön, újat nem láttam egyáltalán.

2014. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 igen láttam ,hogy szűk, pont ezért kellene, mert most 32-es markamrásat használok, és kicsit tág, ekkorát viszont eddig csak ezt találtam...
2014. febr. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!