Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a paciról?...

Mit gondoltok erről a paciról? Tudom képről nehéz megítélni.

Figyelt kérdés

Rendbe lehet tenni? Jó formába hozni? Érdemes?

[link]



2014. febr. 22. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé vékony, nyaka szinte semmi.. De szerintem rendbe lehet hozni. Bár nem tudom mire szeretnéd használni, de figyelj arra, hogy sehol nincs feltüntetve, hogy be lenne lovagolva. De még csak 4 éves, úgyhogy ha jó kezekbe kerül, belőle még bármi lehet :)
2014. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még lehet belőle ló, ha nincs egészségügyi problémája. Rizikós, mert kupectől eladó és kérdéses, megéri-e. Ha lovagolni szeretnéd, felhizlalod kb. egy hónap alatt, hogy lovas mehessen rá, plusz 2-3 hónap, mire alapszinten menni fog, ez alatt az idő alatt ráköltesz minimum 100 ezret, amit ha hozzáadsz a vételárhoz kijön 250 ezer forint, amiért már lónak kinéző, belovagolt lovat lehet kapni. Te tudod, neked megéri-e, először is látni kell a lovat, milyen a természete, nincs-e valami baja, stb.
2014. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 x) ***** válasza:
Természetesen rendbe lehet hozni, de a te döntésed, hogy megéri-e. Ha nem sajnálod a pénzt és időt (mert amíg nem tudod komolyabban használni, addig is etetni kell), akkor tedd azt. Vagy vehetsz egy rendesen belovagolt, jó állapotú lovat inkább.
2014. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!