Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismertek olyan lovardát ahol...

Ismertek olyan lovardát ahol hidegvérű lovon lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a lovakat,főleg a hidegvérűeket.Járok is egy helyre lovagolni.Nagyon tetszik és szeretnék továbra is járni.Csak kiszeretnék próbálni mást is.Nagyon szeretem a hidegvérűket és szeretném hogy a másik lovardában tudjak hidegvérűn lovagolni.Jelenleg egy Appaloosán lovagolok.

2014. márc. 4. 07:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Pest megyében!
2014. márc. 4. 07:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a lovardában van egy sodrott/hidegvérű ló, akin lovagoltatnak is :)

Vecsés, Dobrovitz Lovasfarm

2014. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Hidegvérűeket nem nagyon szokás iskolalónak titulálni,szerintem nagyon sehol,szóval nincs esélye,hogy ilyen lovardát találsz,max. lovasembert,aki megengedi,hogy felülj a lovára.

Nem tudom,hogy úgy értetted-e,hogy ahol most lovagolsz,ott egy Appaloosa-n lovagolsz,ami hidegvérű,vagy másképpen értetted... Ha ahogy először,akkor leírnám,hogy az Appaloosa melegvérű.Nekem is az van.

2014. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ba-Ta tanya Szigetszentmiklós [link]
2014. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lassú felfogásúk kedvéért:most Appaloosa-n lovagolok ami melegvérű és hidegvérű ki szeretném kipróbálni.a többieknek köszönöm!
2014. márc. 4. 08:41
 6/9 gergo1998 ***** válasza:
hát két helyen láttam eddig, hogy hidegvérűn is lehet lovagolni, egyik Debrecenben, és egy Szentkirályszabadján
2014. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk rendesen át van lovagolva Sanyi, terepre szokott jönni, mert a pálya kicsi neki :P De szerintem meg lehet beszélni, hogy egy óra erejéig a nagypályán lehessen vele menni :)
2014. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Privátba tudnál részletesebben írni?
2014. márc. 5. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt egy Báró nevű nagy bolond nóri a pestezsébeti lovasklubban is pár éve... nem tudom, hogy megvan-e még nekik. De én lovagoltam rajta. De inkább a Bata Tanyát ajánlom, rendes népek azok, és nem csinálnak nagy hűhót.
2014. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!