Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy hidegvérű ló, jó lovagolni...

Egy hidegvérű ló, jó lovagolni? (bár ezt még be kell lovagolni).

Figyelt kérdés

2011. nov. 19. 20:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
jajj ezt kicsit h.ülyén írtam ki...egy hidegvérű lovon jó lovagolni? kényelmesek?
2011. nov. 19. 21:03
 2/15 anonim ***** válasza:
Fajta és egyedfüggő.
2011. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azokat is ugyanúgy lehet lovagolni, mint a többit. Lehet nem úgy fog alattad mozogni, mint egy arab telivér, de sokkal nyugodtabbak (általánosságban), és sokkal erősebbek. Nagyon szerencsésnek mondhatod magad, ha már saját lovad van, és az hidegvérű, szóval ne szégyeld azt, hogy nem egy melegvérű lovad van.
2011. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az enyém sodrott és simán van olyan mint egy jó melegvérű (vérben is)

persze kényelmes (és szerintem jobb is) mondjuk hobbira sokkal jobb szerintem :) amúgy az enyém 21 éves és majdnem elvitt (3 napos istálló gőz) úgyhogy a vérmérséklet nagyon egyed függő

2011. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2011. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én szeretem a hidegvérűeket is :) hobbyra tökéletsek, de láttam már olyat, aki nem csak hobbyra volt tökéletes :)
2011. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :) a tanyánkon van egy 11 éves pápai hidegvérű paci, és nincs belovagolva ... szeretnék vele kezdeni valamit ezért kérdeztem hogy hobbyra jók-e! Cs ak hobby lovaglásra gondoltam...de apukám el akarja adni 300 ezerért! már egy nyugdíjas meg is akarja venni! Az nem sok érte? :)
2011. nov. 20. 10:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függ....hogy a lónak milyen a vérvonala, tehát milyenek a felmenői. Milyen géneket örökölt. Tisztavérűe. Milyen a felépítése. A lábszerkezete milyen. Van-e neki egyéb problémája.... stb. Sok dologtól függ. Én meg azt keveslem, hogy egy kitűnő ugró és díjló kisbérit adtak el most 400.000-ért. És ha azt mondom hogy kiváló, akkor kiváló. :)
2011. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi, az tényleg kevés volt érte..de legalább valaki jól járt..:) ennek a pacinak nincs semmi baja azt nem tudom hogy tisztavérű-e de majd megkérdezem...nagyon erős meg szép :D de ez édes kevés
2011. nov. 20. 20:34
 10/15 anonim ***** válasza:
képet? :)) Ha lehet!! :D Amúgy ja egy nagyon kedves lányhoz kerüld, és a gazdája túl akart már adni rajta!! :)
2011. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!