Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratásban hol találok...

Díjugratásban hol találok olyan lovat (venni), ami/aki képes áturgani 150 cm feletti akadályt is?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 16:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Kyrva nagy gondjaid vannak!
2014. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

sportlovak.hu ?

Amúgy, kinézed a lovat, utánanézel az eredményeinek, kipróbálod, ha tetszik, és megfelel az elvárásaidnak, akkor elviszed.

2014. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

miért lennének nagy problémáim?

nem szeretem, ha az első vagy a többi válaszoló egyből a kérdésemet kritizálja >:(

a második válaszolónak köszönöm :)

2014. márc. 4. 18:43
 4/28 anonim ***** válasza:
Ott ,ahol bárki más is.. Nem hiszem ,hogy nem ismered a lovasoldalakat... ha más nem ,beírod keresőbe ,eladó ló,és kidob egy csomó oldalt.. Lovasok.hu elsők között lesz.
2014. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Lovasok.hu-n szoktak lenni olyan lovak, melyek A/2-es, A/3-mas pályát végig tudnak vinni, de az nem lesz olcsó.

Ha abból indulunk ki, hogy egy akadályt látott lovat 700 ezertől merik, olyan 1,5-2,5 milliós árra számíthatsz. Esetleg külföldön is érdemes körbenézni.


Ha ilyen szintre gyúrsz, akkor tuti van edződ, szerintem neki lehet (vagy az ismerősi körében valakinek) tippje, hogy honnan érdemes nagypályás lovat venni, mert sokszor nem biztos, hogy meg van hirdetve, de ha megfizeted az árát,akkor kb minden eladó :D

2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

lovasok.hun én is nézelődtem már:)

köszönöm a válaszokat még jöhetnek

igazából nem vennék még most lovat,mert nem vagyok még ezen a szinten, de egyszer majd szeretnék, és érdekel hogy hol lehet venni ilyen lovakat akivel még és esélyem is van győzni,mert ott akiknek néztem eredményeit, nem igazán szuperek... mármint nem mindig vannak benne az első háromban és nekem ez fontos lenne

2014. márc. 5. 15:57
 7/28 anonim ***** válasza:
szerintem Timpexben is találsz rendeteg olyan lovat :D vagy mittudom én Aranykapusoknál is van körülnézel mezőhegyesen..megfelelő képesítéssel ezek a lovak általában ottszoktak járkálni
2014. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Készítsd a pénztárcádat is,mert az ilyen lovakat nem dobálják csak úgy 5 millio alatt.
2014. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Bármilyen szuper lovad lenne, ne hídd azt, hogy folyamatosan,versenyről, versenyre ott tudsz lenni az első három hely valamelyikén! Olyan lovat többet is találhatsz, amelyik képes átugrani a 150 cm-es akadályt, de olyant amelyik a 150 cm-es pályát folyamatosan teljesíti, már lényegesen kevesebbet! 150 cm-es pályához már nem csak ló, de lovas is kell! Imádom a kritikai érzékedet, te mennyire vagy szuper?
2014. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Versenyeken. Eljársz ugróversenyekre, nézegeted a lovakat, amelyik megtetszik, arról érdeklődsz. Megfelelő áron nagyon sok ló eladó.
2014. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!