Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratásban hol találok...

Díjugratásban hol találok olyan lovat (venni), ami/aki képes áturgani 150 cm feletti akadályt is?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 16:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
bár én úgy képzeltem el, hogy szülinapra kapja mivel van egy iker tesója is és mindketten saját lovat kapnak, mivel már nagyon sok tudással rendelkeznek :)
2014. márc. 21. 14:58
 22/28 anonim ***** válasza:
Kiscsillag, most már ébredj fel!!!A valóságot és a tudatlanságodat próbáld szétválasztani! Nem kellemetlen, vagy észre sem veszed a tudathasadt állapotodat?
2014. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Na akkor most mi van?

Neked kell a ló, barátnődnek vagy egy történetet írsz és ahhoz próbálsz ihletet szerezni?

Egyszer E/1-ben írsz, hogy neked kell, aztán meg már E/3, most meg aztán végképp elveszítettük a fonalat.

Szóval légy szíves konkretizáld a dolgokat, mert ha történetet írsz abban is szívesen segítünk, de akkor nem állunk neki észt osztani.

2014. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

nem kell észt osztani, mert nem kértem....

okoskodni meg pláne nem :/

ha úgy tetszik, lehet hogy történetet írok az biztos hogy nem nekem kell a ló meg nem is barátnőmnek

igazából nincs túl sok közöztők hozzá, de mindegy kérlek ne kezdjétek el a rosszat keresni a magyarázatomban és ne kezdjetek kötözködni...

az biztos, ha történetet írok akkor úgy szeretném megírni, mintha tényleg létezne ez a család, és mesebeli dolgok nem szerepelnének benne

csak is olyan dolgok amik megtörténhetnek :)

2014. márc. 25. 18:26
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha valaki okoskodik, akkor az te vagy! A történetnek te vagy az egyetlen mesebeli szereplője! Addig valóban nincs sok közünk, sőt egyáltalán semmi közönk hozzá, amíg a kérdést fel nem tetted! Már a kérdésedből is kiderül, hogy mennyíre nem értesz a díjugrató sporthoz! A kérdés tartalmából ítélve neked nem 150-es ló kell, de az 50-essel sem sokat tudnál kezdeni, nem beszélve arról, hogy véleményem szerint lovat még csak monitoron láttál.Már a kérdés olvasásakor kiderül, a sporthoz valamennyit értő számára, hogy neked halvány gózöd sincs róla! Ez még egymagában nem baj, a nagyobb baj az, hogy másokat próbálsz hülyének nézni. Döntsd el, hogy mit akarsz kérdezni, és csak utána írd le! A normális kérdésedre várhatod a normális válasz, de erre az idióta, magad sem tudod mit akarsz kérdezni agyszüleményedre mit vársz!?
2014. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Bocsi már majdnem egy éve lovagolok, úgyhogy nincs igazad már feltettem a kérdést ott láthatod fent!

és ne kötötszködj kérlek! >:(

2014. márc. 26. 18:22
 27/28 anonim ***** válasza:
Úgy vélem a legnagyobb gondod az, hogy magad sem tudod mit hordj össze, és az sem, hogy mit akarsz! Ha egy éve lovagolsz, ennél jóval többet kellene tudnod a lóvásárlásról és a díjugrató sportról. A lovaglásod éppen olyan kacsa, mint a kérdésed!
2014. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
ne ítélj már előre, még is honnan kéne tudnom? nem mindenki jár minden nap lovagolni, és nem láttál még lovagolni, ne sérteges, mert most már tényleg nagyon idegesít, hogy nem bírtok a kérdésre válaszolni, az eleje válaszol, a vége veszekszik, tudom, hogy mit szeretnék kérdezni, és az ott van fent kék mezőben, ezen mit nem lehet megérteni?!
2014. ápr. 1. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!