Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény? Kezdő lovasnak?...

Vélemény? Kezdő lovasnak? (többi lent!

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2014. márc. 10. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem ajánlanám, főleg kezdő lovasnak sem.

A videók alapján támaszkodást, szárat hírből sem ismeri. Iskolalónak jó, akin el lehet lötyögtetni kezdőket, de ebben a lóban még sok munka van, míg megtanulja rendesen a segítségeket.

2014. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapszinten belovagolt. Szép mozgása van, ki kell próbálni, veled hogy megy, mennyire szimpatikus. Az árából azért alkudni kellene, mert ha annyit tud, ami a videón van, egy kicsit sok érte az 500 ezer.
2014. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2014. márc. 11. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Isteni száramzása van, ha csak egy kicsit örökölt az Ozora Árvácska vonalból, szuper jó fejű. Én nem írnám le a támaszkodását sem - tág keretben megy a ló a videón, de nem szár ellen - inkább azon gondolkodnék el, hogy aki lovagolja, az mennyire kompetens. A fotón a lány semmiképp, szánkózós kézzel lovagol, lába sincs a helyén.

Gondolom (vagyis remélem) kezdőként úgyis edző segítségével lovagolsz, akkor pedig a támaszkodás is menni fog, az Ozora Árvácskák általános tapasztalatom szerint (volt már szerencsém néhányhoz, imádtam mindet, az egyik legjobb kisbéri vonal szerintem) nagyon szeretnek dolgozni és átlagon felül könnyen kezelhetők.

Én biztos elmennék megnézni, kipróbálni. Egy hozzáértőt azért vigyél magaddal segítségül.

2014. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!