Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mindenki elfogult a saját/kedv...

Mindenki elfogult a saját/kedvenc lovával?

Figyelt kérdés
Én ha meglátom a lovamat mindig az az első gondolatom, hogy milyen gyönyörű. És tudom, hogy vannak nála sokkal drágább lovak, meg hogy nincs tökéletesen belovagolva, meg néha úgy földhöz vág, hogy egy hétig kórházban fekszem, de akármilyen más lóra felülök, csak arra jutok a végén, hogy az én lovam a legjobb az összes közül és őt szeretem a legjobban lovagolni. (A többiek nem szeretik lovagolni, mert szerintük kényelmetlen meg ijedős meg rohanós, de velem egyáltalán nem ilyen) Mások is szokták mondani, hogy nagyon jól választottam, és összeillünk, de néha azt gondolom, hogy nem normális, hogy ennyire elfogult vagyok vele. Küllemre se tökéletes, kicsit csámpás meg szarvasnyakú, de ha meglátom a többi lovat a karámban, akkor is csak az jut eszembe, hogy az enyém mennyivel szebb. Mások is ennyire elfogultak a saját vagy a kedvenc lovukkal, vagy csak én vagyok ilyen?
2014. márc. 14. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a macskánkkal.
2014. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a loval van igy minden álattal és emberrel ,mindenkinek az övé a legszebb a legokosabb.
2014. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, az enyém is nagyon szép :3 de én inkább a természetét szeretem. Amikor én megismertem a pacimat, akkor egy lovardában volt bértartva. Amikor végigmentem az istállóban megnéztem az összes lovat. Az utolsó paci valahogy más volt, egyszerűen csak annyit mondtam, hogy "húú". Annyira mást láttam benne, mint a többi lóban. Kicsit más volt... Elkezdtem lovagolni a "kezelhetetlen" telivért, aztán annyira megszerettem, hogy megkaptam.

Nemrég pont azon gondolkoztam, hogy milyen lenne, ha egy másik lovam lenne, aki egész más, mint a packóm. Szerintem nem tudnám úgy szeretni, mint a kis drágámat :))

nyilván minden lovat lehet szeretni, de egyszer lóból is talál mindenki egy "igazit" :))


E.

2014. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok vele, hogy nem az én lovam a legjobb, legszebb, stb, de ő az enyém és hogy milyen irányba változik, az elsősorban rajtam múlik. Szóval csiszoljuk egymást.
2014. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A három kedvencem közül az egyik egy félig vak kanca, de csodásan ugrik (sajnos már nincsen a lovardánkban), a másik pedig egy fiatal herélt, aki nagyon kis csúnyácska, de annyira jó a természete, hogy az hihetetlen. Ahogy meglátom a legelőn, mindig elcsodálkozok, hogy "nahát, ez a hercegfiú még mindig nem lett szebb", de igazából ezért imádnivaló :) A kis pózer: [link]

Hozzátenném, hogy szerintem közel 1,85 magas, ha nem több :D

2014. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindíg is rondnának tertottam, bár mások szerint szép. Én a zsemélyiségéért szeretem.
2014. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző lóval akit lovagoltam (ugyan nem volt az enyém mégis nagyon sok időt töltöttem vele és nagyon kötődtem hozzá) én is teljesen így voltam. Ő volt számomra a legszebb, legokosabb, legügyesebb legtökéletesebb lovacska a világon. Igazi első látásra szerelem volt. Utólag persze visszanézve és visszagondolva messze nem volt tökéletes (sőt!). A következő lóhoz (aki azóta már az enyém) az elején teljesen másként álltam hozzá, abban az időben még az előző lovon is lovagoltam, és úgy éreztem hogy olyan tökéletes mint ő egy másik ló se lehet és hogy soha nem fogok egy másik lovat úgy szeretni,a második lónak már az elejétől fogva láttam a hibáit mind külsőre, mind belsőre de az idő alatt nagyon megszerettem (nyilván most már hibáival együtt is gyönyörűnek tartom)és egy sokkal mélyebb kapcsolat alakult ki köztünk mint az előző lóval. A hibáival tisztában vagyok és dolgozom rajtuk de ezekkel együtt szeretem őt, mert ez teszi őt különlegessé.
2017. jan. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog,mivel hogy szerintem nem csak egy saját paci,hanem mindegyik imádnivaló,én olyan vagyok hogyha meglátok egy lovat: jaaaaaaaaaaaaaa de cukiiiiiii :D :D :D
2017. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!