Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik etel kiralya vagy?

Melyik etel kiralya vagy?

Figyelt kérdés
Melyik az az etel,amit te csinalsz a legjobban es senki nem tudja utanozni, esetleg te talaltad ki?:)

2013. szept. 22. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan nincs, hogy "...te csinálsz a legjobban"...

Ugyanis ahány ház, annyi szokás, annyi íz, annyi variáció, és ráadásul leginkább mindenkinek az ízlik a legjobban, amit a "mama főz"! :))) Senki sem tudja olyan jól csinálni!!


Korábban hittem azt, hogy 1-2 ételt én találtam ki, és miután többet forgolódok a net-en, rájöttem, hogy a mégsem én vagyok a feltaláló, max. egy kicsit másként csinálom.

És bizony nagyon sok esetben, ha találkozok valami új recepttel, meglehet, hogy variálok rajta, egy kicsit átformálom a saját ízlésem szerint, attól azt még nem én találtam ki!

2013. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, szerintem sincs olyan étel amit te tudsz a legeslegjobban csinálni a világon. :)

Viszont isteni tejfölös csirkepaprikást tudok csinálni, arra büszke vagyok :) De nem hiszem hogy én csinálom a legjobban.

2013. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy a családod szerint "te csinálod a legjobban"!

A többi pedig nem érdekes, ki mit mond arra az ételre, amit te főzöl, vagy én főzök, stb. A lényeg, hogy a család szeresse és jóízüen megegye!!

2013. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

családom szerint : a halból készült töltött káposztát ,és a marha húslevest :

Van olyan amit én kreáltam , sok féle maradékból : és már a családom is csinálja meg mások : Pulyka bejgli .

2013. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 doboszoli ***** válasza:
75%

Most valami bölcset kéne mondanom.))

Alapból legotthonosabban a pörköltek, gulyások, tokányok világában mozgok, emellett bármit megfőzök.

De:

Miután a főzés egyfajta művészet, mindig kellő alázattal állok hozzá, szívesen tanulok (mint a jó pap, holtig) bárkitől. Ha van aki igényli, ugyanilyen szívesen tanítok is.

Nagyjából ennyi a főzés terén az ars poeticám.

2013. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a kínai kajákra álltam rá. Sült tészta, sült zöldség, és a ragu feltétek. A szezámmagos bundás csirkemellet is megtudom csinálni, csak macerás. De néha megéri. Nem hiszem hogy én vagyok a legjobb. :) De gyakran csinálom, mert nagyon szeretjük, és kevésbé szokványos. Húslevesben is jó vagyok.
2013. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom,ment a zold kez. Persze,mindenkinek mas a legjobb,ugy ertettem,mondtak e valamelyik kajadra,hogy ilyen jot meg nem ettem!?:(
2013. szept. 22. 22:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Hopp,mosolygos fejet akartam.:))!
2013. szept. 22. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen!

Leginkább a pörköltjeimre szokták. És képzeld, a körömpörkölt után még a 10 ujjukat is megnyalják! :)))

2013. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom:) gondolom nem csak az ujjukat,de a kormuket is megnyaljal!;)
2013. szept. 27. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!