Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Imádok lovagolni, de nincs...

Imádok lovagolni, de nincs pénzem?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta imádom a lovakat, a lovaglást és mindent ami a lovas életmóddal jár. Jártam néhány táborban, de sajnos nincs pénze az édesanyámnak arra, hogy rendszeresen járjak, mivel ugye viszonylag drága sport. Most találtam nem messze a lakhelyünktől egy lovardát, ahol viszonylag "olcsón" lovagolhatnék, de félek nagyon, hogyha elkezdtem, akkor ismét abba kell majd hagynom, megint lemondani arról a dologról, amit a világon a legjobban szeretek. Valamint nem akarok anyunak gondot okozni azzal, hogy hetente egyszer "fölöslegesen" pénzt dobjon ki az ablakon. Veletek is történt már ilyen, vagy van valaki, aki hasonló helyzetben van?
2014. márc. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisvárosban lakok, mindig találtam olyan helyet, ahol ingyen lovagolhattam, igaz, ez már több, mint 15 éve volt, ma már lehet, hogy más a helyzet. Helyi lótartóknál próbálkoztál már? Milyen szinten lovagolsz?
2014. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 10 éves korod hány évvel ezelőtt volt? Mert ha vagy már legalább 14, akkor szerintem először is kereken kérdezz rá a lovardában, hogy lehetséges-e munkáért lovagolni, ha pedig nem, akkor diákmunka. Ha még nem vagy diákszövetkezethez alkalmas korú vagy a környéketeken nincs, akkor plakátozd tele a környéket azzal, hogy kutyát sétáltatsz vagy gyerekre vigyázol vagy füvet nyírsz, akármi (legyél kreatív), és lovagolj saját pénzből.
2014. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy és hol laksz, de lovardák gyakran ajánlanak olyat, hogy lóápolásért, lovászmunkák elvégzéséért lovagolhatsz.

Itt egy példa: [link]

(a lovasok.hu-n van jó néhány ilyen hirdetés)

2014. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
persze,hogy történt .. sajnos nem a tehetség számít csak a pénz... Sok sznob gyökér azt se tudja ,hogy dobálgassa ki feleslegesen drága kantárokra meg mindenféle szarra a pénzt,meg ha rossz idő van ki se megy a lóhoz ,mert jobb a meleg szobában a fészbuk előtt rohadni... Nagyon sok ember van ,aki meg szeretné csinálni csak nincs miből.Nem vagy egyedül
2014. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. A három alap jármód megy biztosan. Sajnos a közelünkben nincsenek lovardák ezt az egyet is szerencse, hogy megtaláltam.
2014. márc. 18. 06:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Diákmunkát is szeretnék, tavaly is akartam, de sehol nincsen hely... :(
2014. márc. 18. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Akkor próbálkozz a helyi lótartóknál, ha lovarda nincsen.
2014. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!