Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Patazsír vagy pataolaj a jobb?

Patazsír vagy pataolaj a jobb?

Figyelt kérdés

Ki mit használ? Melyik a jobb, ha kivan száradva a patája?

Előnyök hátrányok is érdekelnek, akár márkával együtt.

Az otthon készített verziókról mit gondoltok?



2014. ápr. 4. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig zsírt használok, de ez csak megszokás. Szerintem egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, szokás kérdése, kinek mi jön be. Az olajat könnyebb kenni, de könnyebben le is folyik, a zsír ha megdermed (mondjuk télen) akkor alig lehet kenni - de tényleg csak megszokás kérdése, hogy neked mi a szimpatikusabb.
2014. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, mindkettő jó, én használtam ezt is, azt is, az olaj olyan szempontból jobb, hogy az ecsetet a tégelyben tárolod, míg a zsírnál mindig lesz egy zsíros ecseted, ami mindent összedzsuváz (ami mondjuk bértartásban kis szekrényben nem olyan jó), viszont az olaj kevésbé gazdaságos.


mivel azonban mindkettő nagyon sokáig elég szerintem felesleges otthon bajlódni ezzel, egy 1000 ft-os patazsír 1 lóra simán elég 1 évig, én nem pacsmagolnék.

2014. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. Én eddig nem használtam, de most elkezdett kiszáradni neki, úgyhogy nekiállok kenegetni.

Mentek a pacsik. :)

2014. ápr. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!