Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ugyanaz a 2 ló?

Szerintetek ugyanaz a 2 ló?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 16. 21:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem igen, és szerintem ezt (jobb oldali kép) Te művelted Vele! GRATULÁLOK! Csak így tovább! Szeresd, etesd, válj eggyé vele! csak ennyit kívánok.

Mit tudsz a bal oldali kép "hátteréről", a paci történetéről? Mesélj! ééés, hova tovább?

2014. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Bocsi, ha félreérthető volt, nem az enyém, csak láttam a képet.:) De remélem egyszer én is segíthetek egy lovon.


Csoportban ment a vita, hogy egyezik-e a két ló, vagy sem..

2014. ápr. 16. 22:15
 3/25 anonim ***** válasza:
Oh, semmi vész! Akkor a kérdésedre a válaszom: szerintem igen! Remélem egyszer eljön az az idő, amikor nem lesznek olyan állatok, mint a bal oldali paci...:-(... de egy biztos! Minden paci a menybe megy!
2014. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne ugyanaz? A jobb oldali 3 lábon félszár kesely a baloldalinak nincs jegy a lábán, a bal oldali hosszúszőrei egészen szőkék, míg a jobb oldalinak lényegesen sötétebb. Szerintem képtelenség, hogy ugyanaz a ló legyen a két oldali képen...
2014. ápr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nézd meg a farka tűzését! A keselyeket pont eltakarja a sár, talán a bal első lábán látszik valami foltszerűség, de az nem mérvadó. A szőrét és a sörényét szétszívta a nap, az ápolatlanság miatt olyan más a színe (is)...bár a fenekén hiányzó husi kicsit zavaró...de ha a feje látszana, akkor mindketten tudnánk a választ, addig csak érvelhetünk...Szerintem...
2014. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nem ugyanaz,a lábjegy nem stimmel a 2 képen.
2014. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, lehe-e annyira sáros a ló, hogy a jegy eltűnjön, meg a sörénye is a másik oldalra áll, amit vinszont nem nagyon lehet megváltoztatni, úgyhogy passzolom, de szerintem inkább nem, mint igen. Mert egyébként lehet gebéből is szép ló de talán ha egy másik fotóval hasonlítaná össze, amin egyértelműen látszanak a jegyek, senki nem vonná kétségbe az állítását.
2014. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Tényleg! a sörénye! Uh, na azt nem figyeltem...na de ha tükrözve van az egyik kép? Ha nem, akkor tényleg nem ugyanaz a két kép, de ha igen, akkor ugyanaz...talán
2014. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
simán át lehet szoktatni a sörényét, ez nem változtat semmin! és a 2 ló ugyan az. nem láttatok még sáros lovat gondolom.. ne elmondom, hogy simán eltakarhatja a jegyet a sár. [link] ha nem látnád az egész lovat, meg tudnád mondani hogy ez a ló szürke? :) nem hinném..
2014. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Simán el tudom a paccról képzelni, hogy szürke...legyes...az enyém él hal a sárért (a kutyakakis a kedvence)...

[link]

[link]

Képes olyan koszos lenni, hogy csak a feje teteje látszik fehérnek...és mi vár rám...napi min. 1 óra csutakolás...ha nem sáros :-D...na de a sörényről nem tudtam, hogy át lehet "szoktatni". Na, majd egyszer kipróbálom.

2014. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!