Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ugyanaz a 2 ló?

Szerintetek ugyanaz a 2 ló?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 16. 21:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Anyám, már itt is ezen megy a vita???


Ez a ló most a miénk, mi mentettük meg, és igen, a két képen ugyan az a ló szerepel. Attól még hogy nem látszik a lábán a fehér jegy mert saras attól még ott van.

De nem értem, hogy miért izgat titeket ez ennyire.

2014. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha már feltettél egy fotót a netre, ne csodálkozz, ha beszélnek róla az emberek. Tudtommal nem tilos, sőt, mi másért mutattad volna meg a nagyközönségnek? Egyébként nem vitatkozik senki sem, jó látni, hogy megszépült a jószág.
2014. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Csicsoo, pont ezért küldtem a képet. de akkor te is tudod, hogy néha annyi sár van rajtuk, hogy ha csak azt a részletet látnánk a lóból, nem biztos hogy meg tudnánk mondani, hogy szürke :) pont ezért felesleges veszekedni a képen, hogy nem az a ló mert nincs a lábán kesely :)
2014. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
amúgy én gratulálok annak, aki megmentette ezt a lovat! jó hogy vannak még ilyen emberek!
2014. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Jaj, ne is mond! Olyan helyről hoztam, ahol megkötve tartották. Élete szinte háromnegyedét megkötve élte le. Nálam is kb. egy bő nyarat volt úgy, majd ahogy a pénzem engedte, és épülgetett a helye, szabadon tudtam végre engedni. Az első esős élménye a szabadban (lett egy istállója is, de ki lett hozzá alakítva egy saját udvarka is) érdekesen zajlott le...hajnalban jött a zivatar, és mire kimentem, a ló felismerhetetlenségig sáros lett...szó szerint! Még a cicije is sáros volt! Aztán, amikor jött a hó, már tudtam, mire kell számítsak. :-D
2014. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet ugyan az a két ló. A bal oldali ló sárga a jobb oldali pedig pej. A sörénye színét sem lehet ennyire "összekoszolni".
2014. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mind a két ló sárga.


Nincs olyan fotód róla, amin nem csupa sár a ló és akkor látnánk is, hogy milyen volt? Az talán eloszlatná a kétségeket a "nép" fejében. :)

2014. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Biztos hogy nem fogok még több fotót megosztani a csőcselékkel... amúgy sem tudom, hogy ezt ki osztotta meg, mert nem én...


Mellesleg elmondom, hogy a pej lónak fekete a sörénye és a farka, és mindkét képen egyértelműen kivehető, hogy sárga a sörénye és a farka ennek a lónak... aki ezt nem tudja és úgy szól bele a dolgokba,az elég égő!

2014. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, de akkor ne legyél felháborodva, hogy kételkednek az emberek. Csak egy javaslatot tettem, amivel tisztába lehetett volna tenni a dolgot.
2014. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok felháborodva ezen, egyáltalán nem érdekel, hogy mit hisznek az emberek!

Aki ismeri az tudja, hogy igaz, aki meg nem annak semmi köze hozzá. Nem fogok új vita témát indítani egy képpel.


Azon vagyok felháborodva, hogy az unatkozó kislányok azzal szórakoznak, hogy ide rakják ki ezt a képet (amit mellesleg nem én osztottam meg), de a mi lovunk van rajta.

De a lényeg hogy jó állapotban van a ló, él és versenyzik... az hogy ki mit gondol, az meg engem hidegen hagy.

2014. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!