Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ugyanaz a 2 ló?

Szerintetek ugyanaz a 2 ló?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 16. 21:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de azért nem kellene az emberekről úgy beszélni, hogy "csőcselék", csak mert egy kép alapján úgy gondolják, nem egyezik a két ló. Gratulálok.
2014. ápr. 21. 22:15
 22/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne foglalkozz azokkal az emberekkel, akik nem érdemlik meg a figyelmet, ezek mind túl buták.

Én köszönöm, hogy elindítottad ezt a kérdést, nagyon jó és érdekes érvek születtek. Sokat lehet belőlük akár tanulni is.

2014. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van aki így látja.:)
2014. ápr. 22. 10:37
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, nem foglalkoznál inkább a saját dolgaiddal?

Miért rakod ki másnak a képeit egy ilyen oldalra? Unatkozol?

2014. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Én is megkérdezhetném ugyanezt. Ha egyszer egy kép felkerült a netre, az már nem a tiéd, semmi nem tiltja, hogy feltegyem ide. Ha ez ennyire bántja a szemed, sajnálom, semmi rossz indulat nem volt bennem, ha tényleg ugyanaz a két ló örülj neki, hogy ezt elérted nála, nem itt kellene görcsösen magyarázkodni és elhordani a másikat csőcseléknek. Nem értem a felháborodásod okát, miért zavar ez téged.....
2014. ápr. 24. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!