Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tarthatom így egyedül a lovat?

Tarthatom így egyedül a lovat?

Figyelt kérdés
Nem bértartásban lenne, hanem itthon.De csak egy lovat vennénk viszont tudom hogy egyedül lovat nem tartunk.Ez úgy lenne megoldva hogy napközben legelőn van több lóval összezárva.Csak este lenne egyedül a karámba.
2014. máj. 5. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tarthatod így
2014. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha van 2-3 kutya több macska, akkor is kell másik ló társasága?
2014. máj. 5. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:

A kutya és a macska ragadozó állat, a lónak sose lesznek igazi társai. Birka, kecske, póni vagy szamár már alkalmasabb társaságnak, de lovak közt az igazi.


A miénk most 1 éve van egyedül, nincs vele semmi probléma nincs befordulva, nem vett fel rossz szokásokat, sőt azóta a kapcsolatunk is jobb, persze hamarosan újra lesznek legelőtársai, de így is el van.

2014. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi:)
2014. máj. 5. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha napközben lovak között van, az elég. Egyedül is megél a ló és jobb híján jobban kötődik az emberhez, de aki hobbilovat tart, szeretetből, az törekedjen arra, hogy boldog, társas életet biztosítson neki.
2014. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem igazán értem, más gazdák lovaival lenne napközben ??

mert ha elviszed tőlük estére és nem látja őket akkor igen bepöccenhet a ménesi ösztöne miatt. Vegyél mellé egy póni csikót.

2014. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!