Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyiket válasszam? SOS

Melyiket válasszam? SOS

Figyelt kérdés
1 évig csak angol stilusu lovaglás oktatásra volt lehetőségem. Most meg válaszhatok hogy angol vagy western. Mindig is arra ágytam hogy westernben lovagolhasak de most hogy van rá lehetőségem nem tudom melyik legyen.Szerintetek? Monjatok nyomos érveket az mellett ami szerintetek jobb.A westernben vonzott a mélyebb kapcsolat.Az angolban meg hat a kinézet. Nem tom melyik legyen kérlek adjatok tippeket mert tanácstalan vagyok.
2014. máj. 5. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a másikat elkezdted,szerintem nem érné meg abbahagyni. Nekem is "kívülről" jobban tetszett a western,de mikor elkezdtem rá kellett jönnöm,hogy akármennyire is tetszett nem élvezem annyira mint az angol stílusút. De persze ha szeretnéd ezt csinálni,mert jobban tetszik,kezdd el nyugodtan, és úgy majd rájössz hogy melyiket szeretnéd folytatni. Sok sikert a továbbiakban! :)
2014. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tényleg sos kell választani? azért csak van lehetőséged párszor kipróbálni a westernt is, mielőtt döntenél.

a westernnel az a baj, hogy nagyon drága, minden sokkal drágább, a felszerelés, a lovak, sokkal kevesebb a jó oktató, rendesen westernben belovagolt lovat nehéz találni.

ellenben ha az tetszik mindenképpen próbáld ki és ráérsz majd később eldönteni!

2014. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de azért aki tud saját élmény beszámolot is irhat amit a két stilusnál tapasztalt.:)
2014. máj. 5. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Az angolok hülyén lovagolnak, furtonfurt a lóval foglalkoznak. A western sokkal kellemesebb, ott tempomattal mennek a lovak, te meg közben elvagy, és nem kell böködni, húzogatni, csesztetni a lovat, hogy működésben maradjon.

Hobby lovaglásra szerintem sokkal-sokkal jobb a western stílus. Kinézni meg úgy nézel ki, ahogy akarsz, lovagolhatsz westernt piros kabátban is, ha úgy tetszik, nem kell hozzá Marlboro Mannak öltöznöd. :)

2014. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. máj. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!