Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hideg -és melegvérűló kereszte...

Katy123789 kérdése:

Hideg -és melegvérűló keresztezése?

Figyelt kérdés

Megszeretnék venni egy lovat, ami nagyon megtetszett. A képeken is gyönyörű, ára is tetszik, minden szuper.

Az anyja tinker, apja pedig appaloosa. 1 éves, csődör. Szerintetek ebből milyen paci sülhet ki? Ilyen fekete/májsárga a színe (nem tudom, hogy a fény miatt ilyen, vagy tényleg nem teljesen fekete) van kis bokaszőre, de nem akkora, mint a tinkernek. Könnyebb felépítésű, az apja miatt, de azért jól izmolt. Egyébként van lóútlevele, chipje, származásilapja, az ára pedig 350 volt eredetileg, de a tulaj 300 körül is belemegy, legalsó határ pedig 200, a szállítást meg teljes mértékben tudják vállalni. Mondták, hogy nem meggazdagodni szeretnének, csak jó helyre kerüljön. Élőben még nem láttam, de előtte szeretném megnézni természetesen. És vajon díjugratni tudok madj vele? Esetleg millitary, távlovaglás, díjlovaglás? Ilyen kisebb versenyekre gondoltam. Tinker anya, appaloosa apa, akkor ez sodrott, igaz? Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 8. 21:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Azért, mert most már csak magyarázza a bizonyítványt.


Aki nem kíváncsi mások véleményére, segítségére, az nem tudom, miért kérdez egyáltalán.

2014. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!