Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ciki lovaglóruhában bemenni a...

Ciki lovaglóruhában bemenni a boltba?

Figyelt kérdés

Biciklivel szoktam menni a lovardába, és amikor hazafelé jövök pont útbaesik a bolt, és néha be szoktam menni, ha kell valamit venni, így nem kell kétszer fordulni.


Viszont ilyenkor mindig nagyon hülyén érzem magam, amiért lovaglóruhában megyek be. Ugye néha koszos is szokott lenni a nadrágom meg cipőm, illetve ugye lószagú vagyok.


Mennyire ciki ez szerintetek?


19/L


2014. máj. 10. 18:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy csak az ciki amit annak érzel:) meg amúgy én lovagolok szóval nem néznék rád furán:)
2014. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az Aréna Plázába, Árkádba, vagy bármilyen nagy üzletláncban gáz lenne, de a sarki boltban a kutyát se érdekli.
2014. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, miért lenne az állatszag ciki?

Az ember is egy állat mégsem vesszük cikinek ha emberszagunk van :)

2014. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy vagyok vele, hogy ha be kell mennem valahová, akkor én még az Árkádba is bemegyek lószagúan meg lovas ruhában. Nyilván nem brahiból, de ha nekem pont akkor pont ott kell valami a boltból, akkor nem fogok előbb hazaszaladni, majd megint vissza a közvélemény megbotránkozása miatt. Majd akinek nem tetszik a látvány vagy az enyhe lószag, az kicsit nagyobb ívben kerül ki. :P
2014. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok Tescoba lovaglósban, mert pont útba esik hazafelé menet. Nem igazán érdekel ki mit gondol... Szerintem Téged se érdekeljen.
2014. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 x) ***** válasza:
100%

Én szinte egész nap lovaglóruhában vagyok, mert sose lehet tudni, hogy éppen kit kell lovagoltatni, vagy melyik lóval kell kicsit dolgozni, és nem mindig van időm beszaladni átöltözni. De azért igyekszem valamilyen szinten álcázni ha emberek közé megyek. Mondjuk egy fekete lovaglónaci egy csinos felsővel egyáltalán nem feltűnő. Most amúgy is divat a lovaglónadrágra hasonlító naci. Én volt, hogy a bankba is úgy mentem be, nem volt időm átöltözni.

Szóval szerintem egy sarki kisboltban senkit nem fog érdekelni, ha meg mégis akkor nem kell vele foglalkozni. Tényleg csak az ciki, amihez úgy állsz hozzá. Ha büszkén viseled nincs belőle semmi baj szerintem.

2014. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én simán megyek lovaglócuccban a boltba. Sőt gyalog szoktam a lakótelepen keresztül elsétálni lovagolni, full felöltözve (kobak a kezemben).

Szerintem ha a biciklisruha nem ciki, akkor a lovas se. Márpedig ne legyen már ciki :)

2014. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

kisboltba, henteshez, zöldségeshez bemegyek lovaglócuccban simán, engem az jobban zavar, hogy általában full koszos vagyok, tehát füves nyálfoltok vannak a pólómon, trágyás a cipőm, stb.

Tescoba, nagyobb boltba már nem mennék be, mondjuk hozzám közel van a ló és a ló és a nagyobb bevásárlási lehetőség között útba esik hazaugrani, de ha ilyen van mégis viszek váltó nadrágot és cipőt, esetleg pulcsit.

2014. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs azzal probléma, ah lovas cuccban mész bárhova is...egy a lényeg, hogy azt mindig tedd rendbe...nedves kézzel, vagy ragacsos hengerrel gyönyörűen le lehet szedni a nem kívánatos dolgokat (szőr, szalma, széna), illetve a cipő/csizma is könnyedén megtakarítható...a nyál és egyéb foltok pedig a "szakmával" együtt járó szépségek, mint a babanyálfolt az anyukája vállán...az illat/szag pedig szintén együtt jár, mint a bekakilt bébi pelusban... Én nem szeretek koszos (pl.: trágyás, erősen lószőrös) viseletben lóra ülni, ezért csak akkor veszem fel, amikor nyeregbe pattanok...addig tökéletes viselet a gumicsizma és egy elnyűtt felső...

De íme egy nem lovas példa: a munkások (pl. festők), akiknek a ruhájáról lerí, hogy mit csinálnak is simán bemennek szinte bárhová, hogy elemózsiát vegyenek...de ha a kedvese kezét szeretné megkérni, de előtte megvenné a gyűrűt, akkor sem hiszem, hogy meló után pont ez miatt rohanna haza...akkor hova lenne a meglepetés ereje :-D

2014. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Rendszeresen járok lovascuccban a boltba, főleg az Aldiba, mert az pont útba esik. Egyik nap összefutottam a boltvezetővel (régóta ismerem amúgy) és ahogy rám nézett, mondta: de jó neked, mész lovazni? Erre mondtam, hogy igen, bocsi, hogy így lovasan vásárolgatok, mire azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, teljesen rendben van ez így. És elmesélte, hogy amikor a vezetőképzésen volt Németországban és az ottani Aldiban dolgozott, ott rendszeresen megcsinálták az emberek (pont valamelyik mezőgazdaságilag jelentősebb részen volt, már nem emlékszem hol) hogy traktorral leparkoltak a bolt előtt és bementek gumicsizmában vásárolni. :-)

Szóval nem ciki, de amúgy is lesz...rom hogy ki mit gondol. Akinek nem tetszem, majd kikerül. :-)

2014. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!