Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ciki lovaglóruhában bemenni a...

Ciki lovaglóruhában bemenni a boltba?

Figyelt kérdés

Biciklivel szoktam menni a lovardába, és amikor hazafelé jövök pont útbaesik a bolt, és néha be szoktam menni, ha kell valamit venni, így nem kell kétszer fordulni.


Viszont ilyenkor mindig nagyon hülyén érzem magam, amiért lovaglóruhában megyek be. Ugye néha koszos is szokott lenni a nadrágom meg cipőm, illetve ugye lószagú vagyok.


Mennyire ciki ez szerintetek?


19/L


2014. máj. 10. 18:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én pont leszarom ! :D egyszer bementem egy cukrászdába is !

Ami inkább engem zavar ha azt látom , hogy nem tetszik nekik a ló illata ! Az nekem is kellemetlen szokott lenni ! De igazából én mentem már minden boltba mert úgy adódott , hogy lovaglás után kell bemmeni valahova ! Szerintem egyáltalán nem ciki ;)

2014. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Viszont ha ezt nem a Lovak kategóriába írtam volna, szerintem biztos kaptam volna pár negatív választ is.

2014. máj. 11. 09:53
 13/20 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kaptál volna, mert nagy az Isten állatkertje, és sok a hülye ember :)

De amíg nem azért grasszálsz a boltban lovasan, mert feltűnési viszketettséged van, hanem egész egyszerűen mert nincs kedved/drága időd felesleges köröket futni az otthonod és a bolt között néhány ember finnyás jóérzése miatt, addig, ahogy mondtuk: pont leszarhatod az ostoba képüket ;)

Én se osztom ki azokat a nőket, akik a fél drogériát magukra locsolják, és kis híján megfúlok az őt körüllengő szagfelhőtől.

2014. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én a Lidlben szoktam vásárolni lovasan. Odafele és visszafele is útban esik, de odafele nem hagyom a romlandó kaját a kocsiban. Eddig nem szólt senki, de pont nem érdekel, ki mit gondol :)
2014. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2014. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

...a lovat sem zavarja az emberszag :-D

[link]

[link]

2014. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem nem szokott érdekelni ha szükséges lenne plázába is bemennék így. Büszke vagyok rá ,hogy lovazok ^^
2014. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2014. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

...ez a film nagyon jóóó!

...ez meg "nálunk" készült!:

[link]

2014. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én lovagolok és egyszer lovaglás után apukámmal bementünk de nem akartam mert azt hittem higy ciki de nem történt semmi!
2014. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!