Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Lovastábor, segítség?...

Lovasok! Lovastábor, segítség? Nem tudom mi legyen! (Lent)

Figyelt kérdés

Januárban kezdtem lovagolni, imádom meg minden... szeretnék menni lovastáborba, de elég kiszámíthatatlan a menzeszem, előfordult már, hogy 10-15 nappal előbb jött meg, vagy késett.... egyszer lovagoltam úgy, hogy épp meg volt, borzasztó volt mind a lovon, mind utána a betét miatt. Sokáig szenvedtem.

félek, ha befizetünk az egyik hétre akkor pont addigra jön majd meg...

tampont nem használok és nem is fogok!

Ötletek, tapasztalatok?:/

Tanácstalan vagyok, mi legyen...

14/L



2014. máj. 15. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a tamponnal kapcsolatban... (bár nem pont ide való téma)


- szerintem 14 évesen már nem vagy fiatal hozzá, 13 évesen még az voltál, de mások ebben a korban már simán szexelnek is, egy tampon, főleg egy kicsi meg még az ujjadnál is vékonyabb, bajod nem lesz tőle.

- ha annyira nem jó a kapcsolatotok, hogy megbeszéljétek, akkor vehetsz 1 csomaggal a lovastábor idejére és csak lovaglásra használod, nem kell tudnia róla.

- megnyugtatásul közlöm, hogy 14 évesen én is félve próbáltam ki a tampont, azt hittem majd fájni fog felrakni és érezni fogom, hogy ott van, de egyáltalán nem fáj felhelyezni, még csak nem is kellemetlen és utána nem érzed egyáltalán a jelenlétét.

2014. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Régen én is betéttel lovagoltam, amíg nem használtam tampont. Most a kettőt együtt használom, mert a tampon önmagában nem elég nekem. Az első nap én sem szeretek lóra ülni, csak betétben nem is tenném az erősség miatt. Egyébként a betét nem dörzsöl, ha jó minőségű (nem kell a legdrágábbat megvenni, én kimondottan olcsót használok, de nagyon jó minőségűt). Javaslom rövid biciklis nadrág felvételét a lovaglónadrág alá - ebben puha betét van, kapható kivehetős is, így nem fog dörzsölni tutira az intim betét, mert sokat tompít a nadrágé, és miután testhezálló, így pillanat alatt bárhol fel tudod venni rá a lovaglónadrágot.
2014. máj. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!