Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fekete lóhoz milyen színű...

Fekete lóhoz milyen színű izzasztót vegyek?

Figyelt kérdés
melyik illene hozzá? herélt.
2014. máj. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szín nem elsődleges szempont nekem általában mindegy. Én fekete lovon eddig pirosat esetleg kéket láttam. De szerintem a zöld sem rossz választás. Ha már nagyon fontosak a színek akkor általában ezek szettben mutatnak jól az ínvédővel vagy fáslival. Meg persze hozzá is lehet öltözni lovascuccban is.
2014. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem használok se ínvédőt se fáslit:) Ez jó lenne?: [link]
2014. máj. 18. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te milyen színű ruhában lovagolsz...

De a legjobb az egérszürke. Előbb-utóbb úgyis minden izzasztónak olyan színe lesz. :)

2014. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindegy
2014. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mindegy, de ha már több színben is van olyan fajta amilyet szeretnék, mért ne választhatnék:) Amúgy köszi a válaszokat;)
2014. máj. 19. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok, azért írtam hogy mindegy mert kb minden szín jól áll fekete lovon. Egyszer lovagoltam egy feketét, fekete izzasztóval és én is feketébe voltam, nagyon jól néztünk ki, vagy fehér izzasztóval. De amúgy tényleg, szerintem a legtöbb szín jól mutat. Zöld, kék, piros, narancs, szürke, citromsárga... jó, a barna azért nem. Ha pedig herélt, akkor gondolom a "lányos" színek kilőve.
2014. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, akkor már értem:)) Ez igaz, fekete lóhoz minden illik:)) Lehet, hogy piros lesz:)
2014. máj. 20. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Fekete lohoz nagyon jol illik a bordo vagy sotet kek izzaszto esetleg krém szinu?
2014. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!