Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardában, lovon nálatok van...

Lovardában, lovon nálatok van a mobil?

Figyelt kérdés
Ha nem, hol tartjátok?A lovat nem zavarja,ha pl:csörög,vagy rezeg?

2014. máj. 20. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lovardában vagyok, akkor nincs mindig nálam, terepen meg elengedhetetlen. A lovamat egyáltalán nem zavarja, ha csörög.
2014. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Terepen mindig nálam van, pályán vagy igen, vagy a pálya mellett. Én jobban aggódok a csörgés miatt, mint a lovam. :)
2014. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 x) ***** válasza:
Sajnos nekem muszáj, minden ügyet én intézek a családban meg a lovak körül. 20 percenként csörög, de még mindig jobb, mintha az irodába kéne berohangálni a vezetékeshez. Ha lovagoltatok, akkor kikapcsolom, vagy fölveszem és mondom, hogy hívjanak vissza 1 óra múlva. Ne fizessenek már teljes árat azért a lovasok, hogy én szépen eltelefonálgatok. Ha én ülök lovon, akkor meg kirakom a karám szélére, aztán ha csörög (akkor nem érdekel.. :D), talán fölveszem. Terepen meg ahogy előttem is írták nélkülözhetetlen, ha bármi gond van tudsz vele segítséget hívni. De amúgy általában rezgőre van állítva ha lovak között vagyok, nem szokta őket zavarni.
2014. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Terepen muszáj. Nálam egyszer nem volt, akkor történt baleset és nem tudtam mentőt hívni, az a mákom, hogy mások is voltak ott...
2014. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lovardában sosincs, olyankor kikapcsolódni vagyok ott. Terepre sajnos nincs alkalmam kimenni, de oda vinném. Lenémítva, de vinném - a csapatból legalább 2-3 telefon nem árt, ha van, ha meg egyedül megy valaki, mindenképp.
2014. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak terepen van nálam, mert nem túl kényelmes a lovagló nadrágban tartani, de terepen mindig. a csörgés egyáltalán nem zavarja a lovat (pedig az enyém amúgy elég nagy paragép), ha egyedül vagyok fel is veszem ha hívnak, sőt, nem egyszer már én is intéztem el telefont, amúgy meg ha tudom, hogy hosszú beszélgetés lesz (pl anyám hív) nem veszem fel, ha rövid felveszem és gyorsan elintézem. terepen azért jól jön néha a 2 kéz. :)
2014. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatal lovon nem használom, vagy legalább lenémítom, a rutinosaknál simán telefonálok is szükség esetén. De ha csak lehet, nem veszem fel, felőlem csörögjön, a lóra akarok figyelni, nem a telefonálásra, ha lovagolok. Aztán ha végeztem, visszahívom akik kerestek.
2014. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pályán és terepen egyaránt. Akármi történhet. Volt h a lovi egy részét elfyújtották azóta mindig.
2014. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudom mondani, mint a többiek. Terepre mindig, bármennyire ismerem a lovat, bármennyire egy köcsög pónin megyek ki, akin először ülök. Loviban is a zsebemben van, de mindig le van halkítva.
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!