Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy történik a fedeztetés?...

Hogy történik a fedeztetés? Mert nem értem?

Figyelt kérdés
tegyük fel van egy mén ami nem az enyém de lehet vele fedeztetni és van egy tenyészkanca ami szintén nem az enyém .lehetséges hogy a kettejük csikóját megvegyem .
2014. máj. 27. 14:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csak épp a kérdező nem ismeretlen apasággal akarja a csikót. Legalább is ezt gondolom, ha képes lenne kijárni a párosítást.
2014. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A menete az, hogy mivel nem te vagy a kanca tulajdonosa, vele kell megbeszélned a dolgot. Ha hajlandó lehozni a csikót, akkor szerencséd van, ha nem, akkor nincs.
2014. máj. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Még mindig ott van opciónak hogy mond egy árat a kancára és megveszi, azzal fedezteti amivel akarja, aztán a kancát vagy eladja vagy megtartja. Igaz ez költséges út.
2014. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
de ez egy tenyésztő farm. tehát a kanca amit fedeztetnék egy tenyészkanca .és elég jó lóval.és persze vállalnám a kanca eltartását addig .
2014. máj. 28. 13:10
 15/20 anonim ***** válasza:

a kanca eltartását addig? meddig? vemhesség (11 hónap) és amíg leválasztható a csikó (6 hónap) - 17 hónap, csak a kanca eltartása min. 40.000/ hó - az csak 680.000, erre jönnek az orvosi költségek, herpesz oltás, ultrahangok, vizsgálat ellésután - min. 40.000, az már 710.000, azt mondtad jó mént néztél ki, fedeztetési díj még 100.000 és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy mennyit kér a csikóért.


szóval drága kiscsikó lesz

2014. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
na jó 680+ 40 az 720 tudom én! :)
2014. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A kanca tulajjal beszéld meg, hogy neki ez belefér-e. A lónak mennie nem kell sehova, inszeminációval berakják és egy probléma kizárva.

Egy kérdést megérne, mert kíváncsi vagyok, hogy belemennének-e.

2014. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "tenyésztő farm?" Miért tartanád el a kancát?


Nem lenne jobb, ha leírnád konrétan, mi ez az egész sztori, mert baromi zavaros.

2014. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

[link]

itt vannak a farm tenyészkancái .és pedig egy lóval (nem az enyém) szeretném fedeztetni az egyiket és a csikójukat megvenni.

2014. máj. 31. 14:47
 20/20 anonim ***** válasza:

Tenyésztő farm! :D

Ez egy versenyistálló, aminek az a neve, hogy Telivér Farm Kft. Hívhatnák Én Kicsi Pónim Kft-ek is, ugyan annyi köze lenne a "tenyésztő farm" kifejezéshez, mit így.


Tenyésztésbe állított telivér kancát, vagy úgy egyáltalán kancát minden második városban találsz, eladó is van bőven, ha akarod, megveszed és csinálsz vele, amit akarsz. Ebben a formában egy butaság, amit szeretnél, ez nem úgy működik, hogy odamész az ország egyik meghatározó versenyistállójához, bekopogtatsz és megkéred őket szépen hogy x kancára x mént tegyék már rá neked, mert meg szeretnéd venni a csikót... Ha kezdeni akarsz valamit a kancával, mondj rá egy árat és hajrá.

2014. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!