Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt igy lehet csinálni?

Ezt igy lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm megprobálta elinditani a lovát vágtába és nem sikerült neki aztán mégegyszer megpróbálta de akkor már a ló farára csapott a pálcával.Ilyenkor a ló elindult vágtába.Szerintetek ez igy jó igy is el lehet inditani vágtába,szabályos?

2014. máj. 28. 16:10
 1/6 anonim válasza:
Szerintem minden gond nélkül szabályos.Sőt mi több célravezető...
2014. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Először miért nem sikerült? A ló hibája volt, vagy ő volt béna?

Ha nem a ló tehet róla, nem szabad büntetni, határozottan meg kell próbálni mégegyszer. Ellenkező esetben lehet pálcát használni- természetesen a megszokott segítségek mellett. De szerintem nem a ló farára, hanem a csizma mögé kéne csapni, hogy erősebb legyen az ugratás.

2014. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha helyesen ugratta be először és a ló nem reagált, akkor jogos a pálca használat.
2014. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi szerintem a ló hibája volt.De ilyenkor a farára kell csapni vagy a vállára?(rövid pálca)
2014. máj. 29. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen szabályos ha a ló hibája volt.És szerintem mindegy,hogy a vállára vagy a fenekére csap a lényeg,hogy a ló megtanulja,hogy ha indulni kell akkor indulni kell.
2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mentek a zöld kezek!
2014. máj. 31. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!