Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg lehet tanulni oktató...

Meg lehet tanulni oktató nélkül is?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lovat, és ha vennénk egyet akkor nyilván már nem járnék oda ahová eddig. Szóval tudok ügetni, de vágtázni nem.Megtudnék tanulni egyedül vágtázni? Esetleg később ugrani?

#lovaglás #vágta #oktató nélkül
2014. máj. 31. 07:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

Ne tarts flegmának, lekezelőnek, de az általad említett időpontok, időtartamokból az derül ki, hogy a vágtáig nem jutottál el 11 év alatt. Lehet magyarázni a körülményekkel, meg mindennel, de ezek után gondolkodj el el egy kicsit, hogy önállóan mire lennél képes? Ne kérj ki magadnak semmit, mert az amit leírtál, tényleg azt jelenti, hogy nagyon a lovaglás elején tartasz, Ha edzővel és segítséggel eddig jutottál el 11 év alatt akkor nem igazán számíthatsz arra, hogy a nehezebb részét egyedül meg tudod oldani. Amit tudsz, annak a megtanulásának néhány órába bele kell férni! Arról már nem is beszélve, hogy ötéves korodban mit csináltál a lovon, a lóval, kapaszkodtál és vezették a lovat. Ez még nem a lovaglás tanulását jelenti!

Röviden válaszolva a kérdésedre; NEM..... illetve igen, ha öngyilkossági szándékaid vannak!

2014. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11. nyilván nincsenek öngyilkos hajlamaim. és elhiheted, én sajnálom a legjobban, hogy nem tudtam/nem tudtuk megoldani, hogy gyakrabban járhassak pacizni. nem is tudom mit mondhatnék...a csóróbbak nem tehetik meg. ennyi. azok akiknek a szüleik tisztességesen dolgoznak, mégis napról napra élnek.. sajnos nem tudják pénzügyileg beiktatni a lovaglást... és ha nem barna a bőröd ne is várj segítséget. (vannak szerencsésebb emberek, akiknek megadatik, hogy járhassanak rendszeresen, vagy netán lovuk van). szóval én sajnálom a legjobban. de mit tehet az ember, ha hó végén szaros 210ft sincs kenyérre?! mert Magyarország jobban teljesít! (y)
2014. jún. 30. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!