Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért tesznek egyes emberek...

Miért tesznek egyes emberek western nyerget a lovukra ha azt "angolul" lovagolják?

Figyelt kérdés
Sokszor western lovasként hirdetik magukat, és hogy ők úgy is oktatnak... Pedig nem! Általában ugyanazokat mondják, mint az angol lovaglásnál. Ugyan olyan határozott szár és csizma segítségek, ugyan az ülés, és ezek kicsit másképp sokszor ellentétesen mozognak western stílusnál... vagy a kevésbé tapasztalt, esetleg kezdő lovast úgy gondolják úgy se tudja? Mert hát ő most western nyeregbe ül és úgyis azt hiszi, hogy ez maga a western?

2014. máj. 31. 22:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled hogy nem feltétlenül ismeri fel a kezdő lovas hogy mit tanul mert nem biztos hogy látja különbséget nem tudja mit kell néznie. Én IGAZI western lovagolok és szerintem tök hülyeség hogy angol lovat westernes cuccban lovagolnak és a még idegesítőbb hogy még eladásra is úgy hirdetik meg hogy western ló aztán mikor odamész és megnézed a lovat élőben köze nincs a lónak a westernhez. Valóban nagyon rossz hogy ennyi ál-western edző van és minél előbb ott kell hagyni az ilyen csalókat. Én például hobbilovas szinten sem értek egyet a stílusok keverésével de ez már mindenkinek az egyéni problémája :) Sajnos sokan hiszik hogy amiért vesznek egy western nyerget meg kantárt onnantól ők már igazi "cowboy"-ok.
2014. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!